Auditor - Junior Finanční Controller

Hledaná pozice

Místo práce: Ostrava (informace o místu práce: Ostrava)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost v Ostravě, hledáme kandidáta/ku na pozici Junior Finanční Controller / Junior Auditor Váš tým se podílí na mezinárodních projektech. Váš tým Vás zaučí a Vy se můžete stát specialistou v oboru. Vašim týmem bude parta sympaťáků v příjemném pracovním prostředí a s výbornou kávou. Co budete mít na starosti budete připravovat podklady pro závěrkové operace a pravidelné finanční reporty spolu s týmem budete tvořit finanční plány, kontrolovat náklady společnosti, vytvářet analýzy a kalkulace, a také vyhodnocovat jak se plnily dříve nastavené plány budete také připravovat podklady a finanční přehledy pro následné rozhodování členů vedení

nadstandartní platové ohodnocení juniorské pozice možnost dalšího profesního i platového růstu stabilitu mezinárodní společnosti 25 dní dovolené příspěvek na dopravu, obědy ve firemní kantýně a penzijní připojištění zvýhodněný telefonní tarif pro Vás i Vaše blízké nákup produktů výroby za výrobní ceny

Požadavky na zaměstnance

VŠ vzdělání v oboru Finance, Účetnictví, Ekonomika, atd. nebo SŠ vzdělání s následnou praxí v oboru - víc jak 1 rok (v oblasti finančního controllingu, analýz a finančních plánů) Zkušenost z pozice controllera, auditora nebo finančního účetního, atd. Znalost problematiky účetnictví a daní nejlépe z výrobního podniku Znalost Incoterms Znalost pokročilé práce s Excell-em Komunikativní angličtinu pro každodenní komunikaci slovem i písmem (nejlépe B2)

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Nejnovější články

Zaměstnanci jsou nejlepší indikátor úspěchu, říká šéfka HP

Hodně sází na lidi, které má kolem sebe. „Naprostá většina úspěchů je v mém případě dílem...více

I za tohle můžete dostat výpověď. Případy, které potvrdil soud

Kdy možné dát výpověď zaměstnankyni, která tráví část pracovní doby na internetových seznamkách?...více

V polovině neotevřených datovek je vzkaz od exekutora či finančního úřadu

V každé druhé dosud neotevřené datové schránce se nachází dopis od finančního úřadu nebo...více