Manažer obchodního místa pro region Zlín/Vsetín

Hledaná pozice

Místo práce: Vsetín (informace o místu práce: Vsetín)

Mzda: 45 000–50 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte obchodního ducha, hledáte zajímavou, perspektivní práci, ale nebaví vás sedět na jednom místě? Jste v terénu jako „ryba ve vodě“, baví vás obchod? Jste osobnost, která se orientuje na cíl a umí motivovat k dosažní úspěchu i druhé? Chcete řídit své obchodní místo, svůj tým profesionálních poradců a podílet se na jeho vybudování a rozvoji? Pak hledáme právě Vás! Náplň práce: Vedení svěřené pobočky Aktivní nábor nových kolegů a jejich adaptace Rozvoj a motivace obchodního týmu Vyhledávání nových obchodních příležitostí a péče o stávající klienty Monitoring a zodpovědnost za obchodní výsledky a stanovené plány celé skupiny

Na co se u nás můžete těšit: Motivační finanční ohodnocení + bonusy Propracovaný systém vzdělávání, šitý na míru Zázemí a podpora silné mezinárodní společnosti (jsme od roku 1991 na českém trhu) Slevy pro zaměstnance na široké portfolio produktů 5 týdnů dovolené + 5 sick days Příspěvek na stravování, cafeterie Pravidelné společné akce, teambuildingy nebo firemní večírky Přizpůsobili jsme práci aktuální situaci, digitalizace, možnost sjednávání online

Požadavky na zaměstnance

Co u nás využijete: Min. SŠ vzdělání s maturitou Čistý trestní rejstřík Řidičský průkaz sk. B Znalost práce na PC (MS office) Bohaté zkušenosti s obchodem (nejlépe v oblasti pojišťovnictví) Zdravě ambiciózní přístup, týmovost a čestné jednání s klienty i kolegy Zkušenost s vedením a budováním týmu, manažer je parťák, který umí kolegy motivovat a posouvat je i sebe kupředu Samostatnost, schopnost řídit si své aktivity a čas Zodpovědnost, spolehlivost, příjemné a profesionální vystupování Chuť dále se vzdělávat a pracovat na sobě