Operátor/ka zákaznické podpory Zdiby

Hledaná pozice

Místo práce: Zdiby (informace o místu práce: Zdiby)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme hráč na poli logistiky. Máme jeden cíl: spolehlivé doručení zásilky našim zákazníkům, tedy jejím příjemcům. Všem, kteří jsou na konci každé naší cesty a čekají na doručení svého balíku. A nezáleží na tom, jestli očekávají doručení domů, do výdejny nebo do boxu. Jsme jim povinni doručit zásilku včas a přesně takovou, na jakou čekají. Doručením zákazníkům současně plníme náš závazek vůči našim partnerům, tj. odesílatelům zásilky. Ti tak vědí, že se na nás mohou spolehnout, a budou našich služeb využívat i nadále. Pro rozšíření našeho týmu hledáme výkonného a samostatného člověka na pozici: Operátor/ka zákaznické podpory Baví Vás komunikace a administrativa? Jste připraveni na vyřizování telefonních hovorů a emailové komunikace? Pokud ano, zašlete svůj životopis! Co bude Vaším denním chlebem: • Komunikace se zákazníky • Vyřizování dotazů zákazníků ohledně zásilek • Koordinovat doručení jednotlivých zásilek dle přání zákazníka • Zadávání dat do informačního systému • Spolupracovat se sklady a dispečinky ohledně doručení zásilek Výsledkem Vaší práce bude: • Správně a efektivně vyřízené požadavky zákazníků • Efektivní vyřízení stížnosti zákazníka • Spokojenější zákazník K této práci nutně potřebujete: • Velmi dobrá komunikativní úroveň • Uživatelská znalost Microsoft Excel • Dobré výsledky ve Vašich dosavadních aktivitách • Pečlivost, iniciativa a samostatnost Výhody: • Zkušenosti na stejné pozici • AJ Nejedná se o aktivní volání, zákazníci volají Vám. Pokud si Vás vybereme, stanete se součástí logistické, stabilní firmy, která pečuje o své zaměstnance a kde se kolegové vzájemně podporu a pomáhají si. V prvních měsících budete řádně zaškoleni kolegou. Chcete se i Vy podílet na zvyšování kvality? Pokud ano, pak klikněte na tlačítko „Odpovědět“.

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více

Převrat v zákoníku práce: Kratší výpovědi, delší zkušebka a dětská práce

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka představil návrh zásadních změn v zákoníku...více

Práce jako cesta z chudoby? Na důstojnou mzdu dosáhne jen třetina Čechů

Minimální důstojná mzda pro rok 2023 činí 45 573 Kč hrubého, v Praze vzhledem k vyšším...více