Procesní Technolog Automatizace - výroba vakcín

Místo práce: Kostelec nad Černými lesy (informace o místu práce: Kostelec nad Černými lesy)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajímá vás výroba vakcín a chcete být součástí něčeho, co má smysl? Je pro vás zajímavá i technická stránka věci? Náš klient, jehož zaměstnanci jsou špičky ve svém oboru, nyní hledá do svého technologického týmu procesní inženýry/inženýrky se zaměřením na průmyslovou automatizaci ve farmaceutické výrobě. –příprava podkladů pro automatizační skupinu lidí ve firmě –nastavení automatizace pro hlavní řídící systém –plány, návrh a vyhodnocení testů procesní automatizace –koordinace zavádění změn v automatizaci pro výrobní technologii –spolupráce s odděleními výroby, automatizace, QA, externími partnery

–zodpovědnou a rozmanitou práci ve špičkovém biotechnologickém výrobním závodě - podílet se na výrobě vakcín nové generace –kolektiv zkušených kolegů –odpovídající mzdové ohodnocení –příspěvek na dopravu nebo možnost využití svozového autobusu z/do Prahy (Želivského, Eden, Chodov), Uhříněvsi a Říčan –smlouvu na dobu neurčitou s tříměsíční zkušební dobou od začátku spolupráce –zvýhodněné firemní stravování (jídelna v areálu firmy, každý den výběr ze tří velmi kvalitních jídel) –příspěvek na penzijní a životní pojištění –5 týdnů dovolené –3 sick-dny –firemní vzdělávání –fyzioterapii a možnost využití firemní tělocvičny –příspěvek na Multisport kartu

Požadavky na zaměstnance

–ideálně praxe z chemického (odvětví organické chemie) nebo farmaceutického průmyslu –VŠ vzdělání v tomto oboru - biochemické inženýrství apod. –znalost vsádkového procesu fermentace, filtrace, chromatografe, CIP, SIP je velké plus –zkušenost s tvorbou specifikací pro řídící systém (kontinuální, sekvenční) –pokročilá znalost AJ + ČJ slovem i písmem –pracovní zkušenost s řídícím systémem Emerson DeltaV výhodou

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více

Převrat v zákoníku práce: Kratší výpovědi, delší zkušebka a dětská práce

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka představil návrh zásadních změn v zákoníku...více

Práce jako cesta z chudoby? Na důstojnou mzdu dosáhne jen třetina Čechů

Minimální důstojná mzda pro rok 2023 činí 45 573 Kč hrubého, v Praze vzhledem k vyšším...více