Vedoucí / mistr výroby - příležitost dne!

Hledaná pozice

Místo práce: Břeclav (informace o místu práce: Břeclav)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

ZBYSTŘETE! Hledáme zodpovědnou osobu, která má již prokazatelné zkušenosti ve vedení lidí ve výrobní společnosti, nejlépe jako mistr/vedoucí výroby, a bude si stát za svojí prací, za kterou ho VELMI dobře odměníme. Nečekej a zareaguj - lukrativní nabídka! Náplň práce: * zodpovědnost za plnou organizaci práce na svěřeném úseku na výrobní hale * zodpovědnost za efektivitu procesů, případné neustálé zlepšování * dohled nad bezpečností práce * řízení lidí (4 přímí podřízení, kteří vám budou reportovat) * uplatňování principů štíhlé výroby

* 13. plat + docházkový bonus * 5 týdnů dovolené * příspěvek na stravování ve společnosti * příspěvek na sport a kulturu * očkování proti chřipce * zvýhodněné mobilní tarify i pro známé nebo rodinu * vánoční dárky * příspěvek na penzijní připojištění * narozeninové obědy, ovocné dny, zmrzlinové dny * flexibilní začátek a konec pracovní doby * jazykové kurzy a školení

Požadavky na zaměstnance

* min. SŠ vzdělání * praxe ve výrobní společnosti * schopnost a zkušenost s vedením lidí * proaktivní přístup + osobní zodpovědnost * základní technickou znalost dokumentace * pečlivost, flexibilitu * praktická znalost lean managementu