Servisní technik UPS (Most a okolí)

Hledaná pozice

Místo práce: Most (informace o místu práce: Most)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme zaměstnance na pozici Servisní technik UPS
Místo výkonu práce: Most a okolí

Pracovní náplň:

Příprava a realizace instalace a uvedení do provozu nových UPS zařízení u zákazníka
Servisní práce na preventivních prohlídkách či opravách. Diagnostika závad.
Řízení servisního vozidla
1 sm provoz po-pá, po domluvě možná práce o víkendu
Po domluvě možnost přesčasů

Jiné výhody

Mzdové odhodnocení odpovídající dané profesi
Extra proplácení všech přesčasových hodin
Stravenky
5 týdnů dovolená
Služební auto s možností užívání k soukromým účelům
Notebook, telefon
Možnost využití sickdays
Osobní vstřícný přístup ke každému zaměstnanci
Zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí, pohodový kolektiv
Pravidelné roční školení zvyšující kvalifikaci
V případě zájmu možnost cestovat i do zahraničí (školení u výrobců)
Možnosti odborného růstu v problematice zálohování rozvodné sítě pomocí UPS, DA, DC a dalších zařízení
Pojištění zaměstnanců proti způsobení škody zaměstnavateli
Pracovní poměr na dobu neurčitou

Požadavky na zaměstnance

Elektrotechnické vzdělání (ideálně silno nebo slaboproud) (minimálně vyučen SOU)
Praxe v oblasti záložních zdrojů výhodou
Vyhláška č.50/78 Sb výhodou
Znalost čtení technické dokumentace
Manuální zručnost
Pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost
Komunikativnost, slušné vystupování u zákazníka
Ochota cestovat (ČR + SK), ŘP sk. B
Zájem o další vzdělávání
Týmová spolupráce a loajalita k firmě
Časová flexibilita
Uživatelská úroveň práce s PC (EXCEL, WORD, OUTLOOK)
Základní znalost AJ