Investiční poradce

Hledaná pozice

Místo práce: Litvínov (informace o místu práce: Litvínov)

Mzda: 25 000–60 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost GOLDEN GATE je lídr českého trhu s investičními drahými kovy. Slavíme 10ti leté výročí, získali jsme ocenění SUPERBRANDS 2021 a máme skvělý tým profesionálních kolegů a vzdělaných obchodníků. Důraz je kladen na špičkový klientský servis, odborné vzdělávání a maximální otevřenost vůči klientům i veřejnosti. Naší předností je nákup drahých kovů přímo od nejvýznamnějších světových sléváren. Určujeme trendy ve spoření do drahých kovů. Vytvořili jsme revoluční produkt Komoditní účet, který nabízí spoření do zlata, stříbra a platiny. Expandujeme a proto v současné době hledám do svého týmu další investiční poradce

Co tě naučíme? · Být profíkem v obchodování a prezentaci · Efektivně využívat time management a online nástroje · Poskytneme ti know how v oblasti obchodu s drahými kovy a zasvětíme tě do fungování finančních trhů. · Ukážeme ti, jak si vybudovat tým a vytvořit si fungující skupinu obchodníků. Co získáš? · Budeš paní/pánem svého času na základě živnostenského listu (IČO) · Fér byznys, prémiové ohodnocení, rozvojové kurzy a aktivity vedoucí k postupu v kariéře. · Budeš mít svého mentora, který ti bude ve všem pomáhat · Práci ve stabilní české společnosti · Žádné korporátní praktiky Parametry úvazku · Smlouva (IČO) · Volná pracovní doba . výše bonusů není omezená

Požadavky na zaměstnance

Co by ti nemělo chybět? . Chuť pracovat pro úspěšnou firmu · Motivace něco dokázat – vždy je důležité mít vlastní cíl · Chuť učit se novým věcem – projdeš úvodním školením a v rámci své praxe absolvuješ semináře ke zdokonalování svých dovedností · Základní finanční přehled, uživatelské znalosti PC – budeš pracovat v intuitivním webovém rozhraní · Férové jednání – u nás je klient vždy na 1. místě · Komunikační dovednosti, společenské a příjemné vystupování