Recruiter / Senior Recruiter až 60% z fakturace klientovi

Místo práce: Praha-Hostivař (informace o místu práce: Hlavní město Praha, Beroun, Kladno)

Mzda: 60 000–120 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme personálně-poradenská společnost zaměřená primárně na Executive search středního a vyššího managementu, hledáme kolegu/partnera, který si odnese až 60% z fakturované částky klientovi za nábor. Jste šikovný a samostatný RECRUITER, jste zaměřený na určitý segment nebo si poradíte s náborem skrze různé segmenty? Umíte dobře komunikovat se zákazníky a navázat si správně kandidáty? Pracujete efektivně a rád/a si volíte dobu a místo odkud pracujete sám/sama? Nechcete dělat práci pro práci a trávit čas zbytečnou administrativou? Pojďte spolupracovat s námi, máme skvělé ATS (HR CRM), máme k 15 rokům zkušeností, máme příjemné pracovní prostředí v centru Prahy na Florenci, chováme se k sobě férově a jednáme narovinu. A hlavně víme, že vy jste ten člověk, který spoluutváří společnost !

Co ti nabídneme: - práce na full-time/part-time nebo dle dohody (zaměřujeme se na efektivitu nikoli odsezený čas) - možnost využívat kanceláře na Florenci / možnost HO po většinu týdne - skvělý systém na práci s klienty a kandidáty s pokročilou UI - jedinečné nástroje automatizace sourcingu - přátelský a férový přístup - netradičně pojaté a VELMI nadstandardní ohodnocení - veškeré efektivní nástroje pro nábor, know - how

Požadavky na zaměstnance

Představa o našem kolegovi Recruiterovi: dovednosti v náboru na střední či pokročilé úrovni zapálení pro práci férové a přímé jednání pracovitost a umění time managementu umět hledat nové cesty a volit správně strategii náboru praxe v Executive / Direct Search