HTML5 Game Developer

Místo práce: Praha-Krč (informace o místu práce: Hlavní město Praha)

Mzda: 50 000–100 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Patříme ke špičce na trhu v loterijním a herním průmyslu. Časy startupu máme už nějaký ten pátek za sebou a rozrostli jsme se až do stovky lidí. Pořád se ale bereme jako kámoši a korporátní manýry u nás nevedeme. Hledáme k sobě parťáka – zapáleného „Kokosáka a Javistu“, který má praxi s razítkem na smlouvě anebo rád hraje a programuje doma na gauči sám pro sebe. Takže seriózně řečeno, hledáme HTML5 Game Developera se zkušeností s grafikou a JavaSript 😊. Na čem u nás budeš pracovat: • vyvíjení on-line her (v Cocos studio a JavaScript ES5.1/ES6) • konverzi stávajících i nově vznikajících her • kopírování her a jejich funkčnosti pro web • vytváření nástrojů pro zrychlení a optimalizaci • uvedení představ a požadavků zákazníků v realitu

Jak si tě ideálně představujeme: • máš už zkušenosti jako programátor/vývojář a zároveň víš jak a proč funguje grafika • nějakou praxi s verzováním v Git/SVN už taky máš • jsi zapálený do programování her a baví tě jejich svět (nezáleží na tom, jestli jsi profi game developer nebo si vyvíjíš sám pro sebe) • tyhle slova nejsou pro tebe španělskou vesnicí nebo aspoň pár z nich 😊: Cocos, JavaScript ES5.1, ES6, Webaudio API, Websocket, Webstorm, OS MS Windows/Mac, ECMAScript, Typescript, Webgl, Opengl, Vulkan, Raytracing, GIT, SVN Tak co, zaujalo? Pojď se nám pochlubit, co umíš a řekni nám, jak by sis práci u nás představoval nebo představovala.

Požadavky na zaměstnance

Co ti za to na oplátku nabízíme: • můžeš s námi pracovat na HPP i IČO • férová odměna 50-100.000,- (domluvíme se individuálně, záleží na tvých zkušenostech) • práce bude opravdu rozmanitá, meze tvým nápadům klást nebudeme • neformální prostředí (košili si můžeš šetřit do divadla) • jestli máš chuť růst, možnost, kam se u nás vyšplhat, určitě je • v týmu tě podržíme a rychle zasvětíme do našich tajů a know-how • káva a ovoce je pořád k dispozici pro doplnění tvojí energie • 5 týdnů dovolené, protože týden navíc se vždycky hodí • sick-days na rýmičku nebo když pocítíš, že dneska to fakt nejde • stravenky • multisport kartu • teď home office, ale pak tě rádi uvidíme spíš v kanceláři na Praze 4 (do metra to máš cobydup)

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Nejnovější články

Zaměstnanci jsou nejlepší indikátor úspěchu, říká šéfka HP

Hodně sází na lidi, které má kolem sebe. „Naprostá většina úspěchů je v mém případě dílem...více

I za tohle můžete dostat výpověď. Případy, které potvrdil soud

Kdy možné dát výpověď zaměstnankyni, která tráví část pracovní doby na internetových seznamkách?...více

V polovině neotevřených datovek je vzkaz od exekutora či finančního úřadu

V každé druhé dosud neotevřené datové schránce se nachází dopis od finančního úřadu nebo...více