IZOLATÉR/ KLAMPIAR DO NEMECKA

Hledaná pozice

Místo práce:

Mzda: 440 Kč/hodinu

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hľadáme izolatérov do Nemecka, jednotlivcov aj partie. Jedná sa o oplechovanie potrubia. A tak isto falcovanie a spájanie jednotlivých časti na mieste. Miesto práce Leuna, Nemecko Termín nástupu 01.06.2021 - uchádzač MUSÍ mať znalosť práce ako klampiar na oplechovaní potrubí - Práca je pri potrubí na montáži plechov, nie na hale - prax minimálne 3 roky - Vlastné klampiarske náradie - nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni PODMIENKOU! Mzdové podmienky (brutto) 17 EUR/hod. živnosť 17 EUR/ hodina netto možnosť práce na HPP + ubytovanie plne hradené a zabezpečené Ponúkame: - Pracovná doba pondelok – sobota - Garantujeme 10 hodín denne - 17,-€/Hodina na Živnosť, možnosť pracovať na HPP - Zabezpečené a hradené ubytovanie - Príspevok na dopravu pre šoféra s vozidlom 40,-€/odpracovaný týždeň - Možnosť ďalších projektov prípadne pokračovanie dlhodobo na tomto projekte ak je kvalita práce v poriadku Požiadavky na zamestnanca Vzdelanie v odbore strojárstvo Jazykové znalosti Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) Vodičský preukaz B Osobnostné predpoklady a zručnosti Zručnosť Samostatnosť Vlastné auto - PODMIENKOU