Lakýrník

Hledaná pozice

Místo práce: Pardubice (informace o místu práce: Pardubice)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vás čeká? • Budete mít na starost obsluhu zařízení pro lakovací box v naší poloautomatické práškové lakovně. • Nemusíte součástky lakovat Vy, máme šikovný přistroj, který to udělá za Vás. Vy budete jenom nastavovat lakovací program, aby všechno bylo nalakované správně. • Od Vás pak čekáme, že zkontrolujete nalakování (vrstvy a kombinace barvy, defekty materiálu). • Pokud máte již zkušenosti s lakováním, je to velou výhodou! Pokud ne, nemusíte se bát. Náš tým zkušených trenéru Vás vše potřebné rád naučí! Důležitá je chuť do práce a ochota učit se.

Jak Vás odměníme? • našich zaměstnanců si vážíme, proto jim nabízíme rovnou smlouvu na dobu neurčitou a pravidelný výplatní termín (do 15. dne v měsíci) • na obědy a večeře můžete zajít do naší jídelny, kde si vyberete z několika českých i mezinárodních jídel • každý rok navyšujeme Vaše mzdy • chápeme, že odpočinek je důležitý - máme 5 týdnů dovolené a firemní fitness s kavárnou • dále můžete využít slev u našich partnerů (na elektroniku, jízdenky apod.), výhodné T-Mobile tarify a penzijní připojištění • ročně Vám připíšeme 3 000 Kč do Cafeterie (můžete využít v lékárně, optice, kině apod.)

Požadavky na zaměstnance

Koho hledáme? • Hledáme zručné kolegy a kolegyně • požadujeme zodpovědnost, pečlivost a svědomitost • chodíte do práce včas a zvládáte směny (ranní, odpolední)

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více

Převrat v zákoníku práce: Kratší výpovědi, delší zkušebka a dětská práce

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka představil návrh zásadních změn v zákoníku...více

Práce jako cesta z chudoby? Na důstojnou mzdu dosáhne jen třetina Čechů

Minimální důstojná mzda pro rok 2023 činí 45 573 Kč hrubého, v Praze vzhledem k vyšším...více