Pracovník v zemědělství - nezkušené zaučíme! - Vilémov - okres

Místo práce: Uhelná Příbram (informace o místu práce: Uhelná Příbram)

Mzda: 170 - 200 Kč za hodinu

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce ošetřovatele:
komplexní péče o hospodářská zvířata, získávání užitkových produktů
krmení zvířat, dojení, nahánění, péče
zajištění úklidu
komunikace s vedoucím
evidence materiálu, krmiva, zvířat

Jiné výhody

Nabízíme:
na pozici Tě zaučíme
mzda cca 170,–/hod (Bonus na dopravu, příplatky, prémie)
možnost záloh
dlouhodobou spolupráci
příjemný kolektiv
směny dle potřeby a domluvy
férové jednání a přístup
Kariérní růst - umíš řídit traktor či jiný zemědělský stroj? - U nás se tyto znalosti neztratí!
Pracovní doba je dle daného úseku.
Možnosti jsou:
1) tři směny - ranní/odpolední/noční
2) 2dny práce/dva dny volno - 10ti hodinové směny

Požadavky na zaměstnance

Jedna z největších zemědělských firem, hledá parťáka, který se nebojí práce a můžeme se na něj spolehnout.
I přesto, že jsme velká firma, tak u nás panuje rodinná a pohodová atmosféra.

Nebojíš se zvířat, péče o ně, úklidu apod.?
Tak hledáme právě Tebe!
Požadavky:
kladný vztah ke zvířatům
věk 18+
pracovitost
samostatnost, spolehlivost, chuť pracovat
nástup dle Vašich možností
časovou flexibilitu, práce je nerovnoměrně rozvržena – ranní, odpolední, noční