OPERÁTOR PÉČE O ZÁKAZNÍKA

Místo práce: Pavel Bouřil, pracoviště Klatovy, Klatovy, Klatovy (informace o místu práce: Klatovy)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Jednosměnný provoz

Mzda: 30000 - 40000 Kč

Nástup od: 27. 4. 2021

Poznámka: NÁPLŇ PRÁCE: komunikace se zákazníky prostřednictvím telefonu a agenda s tím spojená POŽADUJEME:komunikativnost, pozitivní myšlení, veselá povaha, zodpovědnostVÝHODOU: praxe na obdobné pozici, pokud jste bez praxe v oboru, rádi Vás zaučímeNABÍZÍME: motivační platové ohodnocení, zázemí spolehlivé firmy, jednosměnný provoz Po-Pá , veselý kolektiv, školení hrazené zaměstnavatelem, týdenní a měsíční odměny Kancelářská pozice na HPP ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY- flexipassy, hmotné odměny v podobě elektroniky atd., slevy na zboží, produkty i služby Najděte konečně práci, kde si nejen vyděláte, ale která Vás bude i bavit! Nyní máte skvělou příležitost objevit práci v mladém kolektivu, jaký jste ještě nikde jinde nezažili! KONTAKT: Ptáková Zdeňka, tel.: 605 412 120, e-mail: ptakova@jsme.cool, Marie Šúrová 728 228 908, surova@jsme.coolwww.jsme.cool

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Inzerující společnost

Pavel Bouřil, IČO: 64391787

Kontakt
Zdeňka Ptáková, 605 412 120, ptakova@jsme.cool

Další nabídky práce

Práce v oboru: Obchod, prodej

Lokality: Klatovy

Zdroj nabídky:

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více

Převrat v zákoníku práce: Kratší výpovědi, delší zkušebka a dětská práce

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka představil návrh zásadních změn v zákoníku...více

Práce jako cesta z chudoby? Na důstojnou mzdu dosáhne jen třetina Čechů

Minimální důstojná mzda pro rok 2023 činí 45 573 Kč hrubého, v Praze vzhledem k vyšším...více