Prodejce/Skladník sortimentu vodo-topo-plyn - Sušice

Hledaná pozice

Místo práce: Sušice (informace o místu práce: Sušice)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náš nový kolega by měl:
mít výuční list nebo maturitu ze školy technického, stavebního směru (výhodou, ale ne podmínkou)
umět pracovat na počítači - stačí běžné uživatelské znalosti - náš systém tě naučíme
mít praxi na obdobné pracovní pozici, ale absolventy z oboru bez praxe jsme schopni efektivně zaškolit
být muž - i přesto, že nám při manipulaci se zbožím pomáhá technika, při práci je třeba manipulovat i s těžkými břemeny.

Jiné výhody

Máme pro tebe připravený balíček benefitů:
stabilní zaměstnání v prosperující společnosti
zaškolení zkušenými kolegy z oboru
možnost pracovního postupu
pracovní poměr na dobu neurčitou
pravidelný měsíční příjem bez zpoždění
týden dovolené navíc
2 dny placeného zdravotního volna
stravenky ve výši 90 Kč
atraktivní sleva na veškeré zboží
zvýhodněné volání v síti O2 i pro členy rodiny
MutiSport karta za zvýhodněnou cenu
Cafeteria Systém ve výši 6 000 Kč ročně
příspěvek na penzijní připojištění dle délky působení ve firmě
a mnohé další odměny (za pracovní výročí, životní jubileum, uzavření sňatku, narození dítěte, ...)

Požadavky na zaměstnance

Společnost Ptáček - velkoobchod, a.s. je LÍDREM na trhu v oboru topení, voda, plyn, inženýrské sítě a koupelny s více než 25-letou tradicí. Disponujeme širokou sítí poboček v České a Slovenské republice. Pracujte u Ptáčka a buďte součástí velkého a odborného týmu s více než 150 pobočkami a 1 800 zaměstnanci!

Hledáme kolegu pro prodej instalatérského zboží našim zákazníkům - topenářským a instalatérským firmám.
Pokud ti není instalatérská hantýrka cizí, neváhej přijít k nám.
Kromě zkušených prodejců je u nás místo i pro nováčky bez praxe - důležitý je pro nás zájem o obor!

Staň se odborníkem v oboru vodo-topo-plyn!
čeká tě denní styk se zákazníky z instalatérských a topenářských firem, kteří požadují nejen bezproblémový nákup zboží, ale také parťáka, kterým poradí a příp. probere alternativní možnosti nákupu
není to pouze práce u počítače a se zákazníky. Je potřeba udržovat prodejnu a zboží v ní v optimálním stavu, proto je potřeba i fyzická manipulace se zbožím při doplňování zboží, aj.
součástí práce je také práce ve skladu - nakládka/vykládka zboží