Manažer/ka finančního servisního centra - služební auto!

Místo práce: Frenštát pod Radhoštěm (informace o místu práce: Frenštát pod Radhoštěm)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro mezinárodní společnost se sídlem ve Frenštátu pod Radhoštěm nově obsazujeme pozici Manažer/ka finančního servisního centra. Čeká Vás skvělý šef, spolupráce s mezinárodním týmem kolegů z finančních center, účast na mezinárodních projektech, práce s nejmodernějšími technologiemi v rámci zpracování účetnictvé/dat. Samozřejmostí je atraktivní finanční ohodnocení a řada benefitů včetně služebního vozu! –zodpovědnost za vedení účetnictví a financování závodů v ČR a Maďarsku –příprava skupinové a statutární závěrky podniku –vedení oddělení finanční účtárny (34 zaměstnanců) –zajistit implementaci a soulad s korporátními standardy, nástroji a procesy v oblasti zodpovědnosti –zajistit implementaci a soulad s korporátními a českými účetními standardy, a daňovou legislativou –příprava přiznání k DPPO –koordinace pojistných program společnosti

–zázemí a know–how mezinárodní skupiny –příležitost pro rozvoj a kariérový růst –smlouva na dobu neurčitou –služební auto –5 týdnů dovolené –příspěvek na penzijní připojištění – dle délky zaměstnání ve firmě –dopravné 2 Kč/km cesta do práce –příspěvek na brýle nebo kontaktní čočky –stravenky 100 Kč –možnost občasného home-office –pracovní doba pružná - 37,5 hodin /týdenní pracovní úvazek –roční bonusy (3,6 násobek mzdy) –příspěvek na rekreaci pro děti ve výši 2.500 Kč/na jedno dítě a rok –možnost nástupu i ihned

Požadavky na zaměstnance

–SŠ/VŠ (nejlépe ekonomického směru) –Praxe v mezinárodní společnosti na podobné pozici min. 5 let –Znalost účetní a daňové problematiky –Pokročilá znalost AJ (slovem, písmem) - denní využití –Pokročilá znalost práce na PC (SAP, MS Office) –Aktivní přístup, dobré komunikační a organizační schopnosti –Zkušenosti s vedením lidí

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Nejnovější články

Zaměstnanci jsou nejlepší indikátor úspěchu, říká šéfka HP

Hodně sází na lidi, které má kolem sebe. „Naprostá většina úspěchů je v mém případě dílem...více

I za tohle můžete dostat výpověď. Případy, které potvrdil soud

Kdy možné dát výpověď zaměstnankyni, která tráví část pracovní doby na internetových seznamkách?...více

V polovině neotevřených datovek je vzkaz od exekutora či finančního úřadu

V každé druhé dosud neotevřené datové schránce se nachází dopis od finančního úřadu nebo...více