Policista/ka - náborový příspěvek 75 000 Kč

Místo práce: Český Krumlov (informace o místu práce: Český Krumlov)

Mzda: 25720 - 31000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš pracovat ve vzrušujícím a dynamickém prostředí s mladými kolegy? Chceš mít smysluplnou práci s různorodou pracovní náplní? Nemáš žádnou praxi? Nevadí, přidej se k nám. K bezpečí svému i svých blízkých můžeš sám přispět a chránit je, protože pocit bezpečí občanů nám není lhostejný. Po úspěšném složení přípravného kurzu (12 měsíců) můžeš sloužit jako policista na obvodním oddělení, kde budeš mít na starost veřejný pořádek a řešit trestní a přestupková řízení. Nebo na dopravním inspektorátu pomáhat při dopravních nehodách, vyšetřovat je a dohlížet na bezpečnost silničního provozu.

Jiné výhody

- jistota platu
- plat po zaškolení přes 31.000,- Kč
- perspektivní zaměstnání s možností kariérního růstu
- po 3 letech od nástupu služební poměr na dobu neurčitou
- široké možnosti kariérního růstu
- uplatnění na obvodních odděleních, dopravních inspektorátech, odboru cizinecké policie, či oddělení hlídkové služby
- po získání zkušeností možnost uplatnění ve službě kriminální policie a vyšetřování, policejní kynologii, zásahové jednotce

Další benefity:
- náborový příspěvek 75.000,- Kč (vyplacen po zkušební době)
- příspěvek na dovolenou
- po 15 letech výsluhový příspěvek
- 6 týdnu dovolené
- příspěvek na penzijní/životní pojištění
- příspěvek na sport, kulturu, atd.

Požadavky na zaměstnance

- středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
- věk nad 18 let
- trestní bezúhonnost
- občanství České republiky
- zdravotní, fyzická a psychická způsobilost