Samostatný/á účetní

Místo práce: AS-CASTING s.r.o., Noviny pod Ralskem, Česká Lípa, Noviny pod Ralskem (informace o místu práce: Noviny pod Ralskem)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Jednosměnný provoz

Mzda: 35000 - 45000 Kč

Nástup od: 1. 4. 2021

Poznámka: Náplň práce: Zajištění a organizace vedení účetnictví výrobní firmy, pořizování vstupních dokladů (FaP) a jejich účtování, účtování FaV, účtování materiálových pohybů, aktualizace účetních kontací, účtování o majetku, dohadné položky, časové rozlišení, dobropisy, zápočty, podání DPH, tvorba VZZ + Rozvaha na měsíční a roční bázy, kontrola sald, příprava podkladů pro finanční audit, intrastatPožadujeme: SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, velmi dobrá znalost podvojného účetnictví, minimální praxe v samostaném účtování výrobní firmy 2 roky, praxe v účtování zásob a majetku, zkušenosti s DPH vůči zahraničí, práce na PC Windows 10, MS Excel, Outlook, SAMOSTATNOST, zopovědnost, preciznost a pečlivost, analytické a logické uvažovaní podmínkou, ŘP sk. B, znalost práce na PCvýhoda - komunikativní znalost AJ nebo NJ, výhodou znalost účetního systému Helios Orange/ InuvioNabízíme: - Zázemí dynamicky se rozvíjející české soukromé firmy, motivovaný team lidí, celkem cca 100 zam. - Plochá organizační struktura - Flexi pasy, bezúročné půjčky,přispěvěk na stravování, za odpracované roky dovolená navíc - Vánoční a vitamínové balíčky, mobilní telefon i pro soukromé užívání, - Možnost dalšího profesního růstu - Kvartální a roční prémie na základě výsledků hospodaření - Pracovní poměr na dobu neurčitou s 6-ti měsíční zkušební dobou - Firemní společenské aktivity - Nástup co nejdříve nebo dle dohody

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Inzerující společnost

AS-CASTING s.r.o., IČO: 28916263

Noviny pod Ralskem 152, 471 24 Noviny pod Ralskem - Noviny pod Ralskem

Kontakt
Petra Zelenková, 487 874 320, 735 750 263, zelenkova@as-casting.cz

Další nabídky práce

Práce v oboru: Administrativa

Lokality: Noviny pod Ralskem

Zdroj nabídky:

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více

Převrat v zákoníku práce: Kratší výpovědi, delší zkušebka a dětská práce

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka představil návrh zásadních změn v zákoníku...více

Práce jako cesta z chudoby? Na důstojnou mzdu dosáhne jen třetina Čechů

Minimální důstojná mzda pro rok 2023 činí 45 573 Kč hrubého, v Praze vzhledem k vyšším...více