Operátor/ka výrobní linky Žebrák - až 27 000

Hledaná pozice

Místo práce: Žebrák (informace o místu práce: Žebrák)

Mzda: 22200 - 27200 Kč/měsíc

Požadavky na zaměstnance

BONUS ZA DOPORUČENÍ KANDIDÁTA 20 000 Kč
Pro našeho významného klienta Valeo Výměníky v Žebráku, který se zabývá výrobou klimatizací do vozidel, hledáme vhodné kandidáty a kandidátky na pozici: OPERÁTOR VÝROBY
Náplň práce:
* manipulace se součástkami, kontrola jednotlivých komponentů, jejich kompletace
* spolupráce s ostatními odděleními závodu

co vám nabídneme
* navýšení základního platu na 22 200,- Kč
* odměny k základnímu platu do 5 tis. + příplatky za směnnost (10 Kč/h odpolední, 20 Kč/h noční )
* nadstandardní dovolená 25 dní + 5 dní relax volna
* zajištěné stravování v závodní jídelně
za výhodnou cenu 25 Kč
* možnost kariérního růstu na pozici skladníka, údržbáře popř. mistra
* zázemí stabilní mezinárodní společnosti
* dlouhodobou spolupráci
* ZDARMA doprava ze/do závodu v Žebráku přes tyto trasy: LINKA A: Beroun - Králův Dvůr – Levín – Zdice – Bavoryně – Chlustina
LINKA B: Příbram – Trhové Dušníky – Hluboš - Dominikánské Paseky – Čenkov – Jince – Rejkovice – Felbabka – Rpety – Podluhy – Hořovice
LINKA C: Kařez – Cekov – Sirá – Plískov – Švabín – Zbiroh – Týček – Cerhovice – Újezd – Záluží
LINKA D: Strašice – Cheznovice – Olešná – Zaječov – Komárov – Osek – Hořovice – Tlustice
LINKA E: Tmaň – Chodouň – Libomyšl – Neumětely – Lochovice – Hořovice – Tíhava – Praskolesy – Sedlec
LINKA H: Kublov – Broumy – Březová – Hředle – Bzová – Točník

co od vás očekáváme
* manuální zručnost
* odpovědnost, aktivní přístup k práci
* ochotu pracovat v 3-směnném provozu ( 8 hod.)
* zkušenosti z obdobné pozice výhodou
* dobrý zdravotní stav (bez alergií a poruch pohybového aparátu)

jak se přihlásit
Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď". Jakmile dostanu vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu. Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat. Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci. Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Zaujala Vás tato pozice? Skvělé - teď už zbývá jen odpovědět:-)

Stiskněte tlačítko "Odpovědět" a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Připojte svůj životopis, pokud jej máte, případně další požadované dokumenty.

Jakmile dostanu Vaši odpověď, prostuduji si Vaše materiály a poté Vás budu informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat.
Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku našich otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.