Osobní bankéř - stabilní práce v době korony - Znojmo

Hledaná pozice

Místo práce: Znojmo (informace o místu práce: Znojmo)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

JAK BUDE VYPADAT VAŠE PRÁCE PRVNÍCH 6 MĚSÍCŮ:
• První měsíc – online školení – proniknutí do produktové řady.
• Od druhého měsíce práce po boku zkušeného kolegy a zasvěcení do pracovních procesů a postupů.
• Absolvování potřebných certifikací ČNB (plně hrazené zaměstnavatelem).
• Postupné seznamování se s portfoliem svěřených klientů.
• Už od prvního měsíce nárok na výplatu bonusů – závisí na řádném plnění povinností spojeného se zaškolováním.

CO BUDE NÁPLNÍ PRÁCE PO ZAŠKOLENÍ:
• Setkávání se s klienty ohledně jejich aktuálních potřeb.
• Poskytování profesionálního poradenství ohledně nových či vylepšených bankovních produktů.
• Nabízení řešení a produktů šitých klientům na míru.

Jiné výhody

CO ZA TO DOSTANETE:
• Zázemí stabilní společnosti.
• Zajímavé finanční ohodnocení.
• Širokou škálu firemních benefitů (Multisport karta, stravenky, 4 sick days, Cafeterie, penzijní a životní pojištění apod.).
• Příjemné moderní pracovní prostředí.
• Možnost dalšího vzdělávání a růstu.

Požadavky na zaměstnance

• Minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitou.
• Chuť komunikovat s lidmi na denní bázi.
• Nadšení pro poradenství v oblasti bankovních produktů.
• Obchodního ducha.
• Chuť učit se nové věci a pracovat na sobě.