Models.UradPrace.Cs

Místo práce: MEDISIZE CZ, s.r.o., České Budějovice, Trhové Sviny (informace o místu práce: Trhové Sviny)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Pružná pracovní doba

Mzda: 50000 - 60000 Kč

Nástup od: 1. 3. 2021

Poznámka: Náplň práce: schvalování validačních dokumentů NPI a dalších dokumentů týkajících se projektů NPI; vedení a správa provádění validací a souvisejících testů, které mají být provedeny ve fázi NPI a úzce spolupracovat s dalšími odděleními; rozvíjet funkci kvality NPI v rámci procesu ověřování, postupů a souvisejících dokumentů; plánování a provádění požadovaných školení v oblasti procesů pracovníků, podpora školení výrobních pracovníků a techniků kvality; zajištění, aby všechny dokumenty související s projektem byly vytvořeny a spravovány v souladu s předpisy, specifikacemi zákazníků a interními standardy kvality v rámci validačních procesů; podílení se na vytváření a udržování pokynů a postupů souvisejících s kvalitou; aktivně se podílet na řešení odchylek s dalšími odborníky; podílení se na vytváření odpovědí na požadavky zákazníků a řešení problémů s kvalitou; komunikace se zákazníky; správa projektové dokumentace; podílení se na vývoji produktů na zákaznických projektech z hlediska validace.Požadujeme: znalost systému managementu kvality, a to jak na úrovni evropských společností, tak na úrovni místních závodů; plynulá znalost anglického jazyka (úroveň C1) výhodou; schopnost organizačního a časového řízení; schopnost vytvořit si jasný přehled o odpovědné oblasti a současně věnovat pozornost detailům; detekce příčinných spojení mezi úkoly, plány a podrobnostmi; týmová spolupráce a schopnost vedení týmu; neustálé zlepšování, ochota vyvíjet procesy v odpovědné oblasti; orientaci na zákazníka; efektivní vyjednávací schopnosti; IT dovednosti (MS Office a další příslušné IT systémy).Zaměstnanecké výhody: 13. plat, odměny, stravenky.V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele osobně na adrese Tovární 560, 374 01 Trhové Sviny, e-mailem či telefonicky.

Nabízené výhody

  • Zvláštní prémie -
  • Jiné výhody - stravenky

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Inzerující společnost

MEDISIZE CZ, s.r.o., IČO: 26045354

Tovární 560, 374 01 Trhové Sviny - Trhové Sviny

Kontakt
Jana Lišková, HR Administrator, 734 791 907, Jana.Liskova@molex.com