Plánovač výroby / Production planner

Hledaná pozice

Místo práce: Ostrava (informace o místu práce: Ostrava)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Provádí kontrolu dostupnosti materiálů pro stanovený výrobní plán
Připravuje data pro vedoucího plánování výroby - vkládá a zpracovává data v informačním systému
Vytváří výrobní zakázky v informačním systému
Uzavírá výrobní zakázky na základě uplynulé výroby
Tiskne FIFO štítky k výrobním zakázkám
Účast na tvorbě měsíčního plánu výroby, týdenního plánu výroby, denního plánu výroby (příprava operativního výrobního plánu pro jednotlivé stroje a výrobní linky)
Optimalizace výrobního plánu dle aktuální situace

Jiné výhody

Adekvátní mzda
Měsíční bonusy
Moderní prostředí a přátelská atmosféra na pracovišti
Práce v menším týmu
Možnost odborného i kariérního růstu
Benefity společnosti na měsíční bázi

Požadavky na zaměstnance

Hledáme zkušeného plánovače výroby, který má praxi z automotive a hovoří plynule anglicky. Čeká vás rozmanitá práce, v které se nebudete nudit, malý tým kolegů a velmi příjemná pracovní atmosféra. Pokud navíc ovládáte MS Excel levou zadní, budu moc ráda za vaši účast ve výběrovém řézení - pošlete mi své CV na michaela.hyblova@manpower.cz. Řekneme si více. :-)

Praxe na stejné pozici min. 3 roky z automotive prostředí
Výborná znalost AJ (slovem i písmem)
Organizační schopnosti
Základní znalost výrobních procesů
Flexibilita
Týmový přístup
Schopnost určovat priority
Samostatnost, pečlivost, důslednost
Dobrý znalost MS Excel
Potenciál kariérně růst, vést menší tým