Models.UradPrace.Cs

Místo práce: VALEO AUTOKLIMATIZACE k.s. - pracoviště V Lubnici 2805, Rakovník, Rakovník (informace o místu práce: Rakovník)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Jednosměnný provoz

Mzda: 35000 - 45000 Kč

Nástup od: 1. 12. 2021

Poznámka: Náplň práce: řešení kvalitativních problémů ve výrobě, analýza defektů ve výrobě na denní bázi, spolupráce s týmem kvality auditorů, zajištění předávání informací v rámci týmu, příprava nápravných řešení při kvalitativních problémech, validace a příprava odchylek ve výrobě, na základě risk analýz, revize FMEA, zastupování společnosti u zákazníka při jednání o kvalitativních problémech a zajištění komunikace se zákazníkem nebo resident inženýrem Valeo, organizace pravidelných návštěv u zákazníka, zajištění kontroly a evidence systémů zákazníka (B2B), zajištění rychlé reakce (QR) a provedených opatření během 24 hodin po oznámení reklamace od zákazníka, kontrola nákladů na třídění, koordinace vypracovaných analýz (FTA) pro každou zákaznickou reklamaci, koordinace zavedených nápravných opatření, podpora při řešení reklamací, zajištění soustavného zlepšování nástrojů kvality ve výrobě, účast na procesních auditech, validace produktu a modifikace procesu.Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení, práci s předními technologiemi automotive, 6 týdnů dovolené, program benefitů, penzijní připojištění, dotované závodní stravování. Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 731674928, 313527235 nebo e-mailem lenka.hejdova@valeo.com

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Inzerující společnost

VALEO AUTOKLIMATIZACE k.s., IČO: 49823001

Kuštova 2596, 269 01 Rakovník - Rakovník II

Kontakt
Lenka Hejdová, 731674928, 313527235, lenka.hejdova@valeo.com

Další nabídky práce

Práce v oboru: Strojírenství, Technika, rozvoj

Lokality: Rakovník

Zdroj nabídky:

Nejnovější články

Kdy půjdete do důchodu? Ve hře jsou tři návrhy

Důchodový věk poroste. Otázkou je, jak přesně. K původnímu návrhu ministerstva práce a...více

Práce v důchodu. Jaká jsou pravidla a na co si dát pozor

Jak si zvýšit důchod, když při jeho čerpání pracujete? Jak funguje takzvaná práce na procenta?...více

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více