Senior B2B obchodník – operativní leasing osobních automobilů

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- aktivní vyhledávání obchodních příležitostí pro leasing osobních automobilů v oblasti SME
- osobní setkávání s potenciálními klienty na základě schůzek a kontaktů převzatých od externího call centra
- zpracování a kalkulace nabídek a jejich prezentace potenciálním klientům
- vedení obchodního cyklu od vyjednávání k uzavření obchodu
- práce s požadavky, námitkami a přáními klientů
- komplexní péče o klientské portfolio po dobu prvních 12ti měsíců
- přehled o konkurenčních službách a adekvátní práce s nimi
- strategické plánování rozvoje nových klientů a kontrola jejich spokojenosti
- pravidelný reporting dle interních pravidel

Jiné výhody

- různorodá pracovní náplň na motivující obchodní pozici
- možnost zúročit své zkušenosti a kontakty
- velmi dobré mzdové ohodnocení, nadstandardní měsíční bonusy z uzavřených obchodů a roční bonus
- služební vozidlo i pro soukromé účely (1000 soukromých km měsíčně platí zaměstnavatel)
- flexibilní pracovní dobu a týden dovolené navíc
- mnoho dalších zaměstnaneckých výhod - finančních, produktových, zážitkových apod.
- pracoviště v příjemném a podporujícím prostředí
- další možnost rozvoje a vzdělávání včetně studia angličtiny

Požadavky na zaměstnance

Pro našeho významného klienta, evropskou společnost působící v oblasti leasingu osobních automobilů, hledáme nového kolegu/kolegyni na obchodní pozici se zaměřením na SME klientelu. Stačí, že vás baví automobily, máte logické myšlení, umíte zaujmout a sjednat obchod, ostatní vás náš klient doučí. Nabízíme motivační finanční ohodnocení, netradičně mnoho benefitů, zázemí stabilní a podporující společnosti.
- proklientský, profesionální a proaktivní přístup
- praxe na obdobné pozici zaměřené na B2B prodej služeb
- velmi dobré obchodní, komunikační a analytické dovednosti
- odpovědnost a týmovost
- ochota zpracování získaných dat a reporting
- znalost AJ na mírně pokročilé úrovni