DIGITAL MARKETINK COORDINATOR -ANIMAL HEALTH - Kontakt: e-mailem.

Místo práce: CYMEDICA CZ, a.s., Beroun, Hořovice (informace o místu práce: Hořovice)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Jednosměnný provoz

Mzda: 30000 Kč

Nástup od: 1. 2. 2021

Poznámka: Náplň práce: WEB - správa a návrhy na aktualizace webových stránek společnosti pro počítače i mobilní zařízení s cílem zlepšit spokojenost zákazníků a generování obchodu. Návrhy, příprava a realizace jednotlivých kampaní, zahrnuje údržbu a optimalizaci webu, cílových stránek, strategie komunikace a technické požadavky, zahrnuje analýzy (SEO) a implementace, monitorování a hodnocení jednotlivých aktivit a kampaní. Vývoj a získávání obsahu pro digitální platformy ve spolupráci s ostatními oděleními. Sociální média - zakládání a správa soc. médií, správa jejich obsahu, vývoj kanálu, tvorba obsahu, průzkumy, analýzy a plánování aktivit. Příprava a realizace Webinářů, vývoj a realizace Emailingu, školení spolupracovníků v rámci nových možností digitálního marketingu. Požadujeme: samostatnou osobnost s kreativním a autorkým nadáním pro marrketing a obchod, min. SŠ vzdělání se zaměřením na marketing, reklamu, virtuální obchod, vynikající počítačová gramotnost, předchozí zkušenosti v oboru/marketingu min. 3 roky. analystické a koncepční myšlení, znalost webových analytik, zkušenosti v oboru CMS, PR, PPC, SEO, výborná znalost českého jazyka slovem i písmem, dobrá znalost AJ slovem i písmem, slovenština je výhodou, znalost sociálních sítí a prostředí, aktivního řidiče sk. B, cetování v rámci svěřeného fregionu, pečlivost, ochota se dále učit Nabízíme: fixní platové ohodnocení s motivační složkou, firemní benefity (stravenkový paušál, sick days a další, notebook, mosbilní telefon, tablet. Nástup možný ihned.Kontakt: e-mailem.

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Inzerující společnost

CYMEDICA CZ, a.s., IČO: 27419941

Pod nádražím 308/24, 268 01 Hořovice

Kontakt
Zdeňka Vlčková, 311 706 211, vlckova@cymedica.cz

Další nabídky práce

Práce v oboru: Management

Lokality: Hořovice

Zdroj nabídky:

Nejnovější články

Kdy půjdete do důchodu? Ve hře jsou tři návrhy

Důchodový věk poroste. Otázkou je, jak přesně. K původnímu návrhu ministerstva práce a...více

Práce v důchodu. Jaká jsou pravidla a na co si dát pozor

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více