Specialista platebního styku a klientské podpory - s NJ

Místo práce: České Budějovice (informace o místu práce: České Budějovice)

Mzda: 30000 - 45000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na jakou práci se můžete těšit:

zadávání platebních příkazů a další úkony v interních systémech platebního styku banky
administrace klienských profilů v elektronickém bankovnictví
řešení nestandarních situací typu chybné platby, podezřelé transakce apod.
komunikace s klienty a různými odděleními na centrále banky
spolupráce na projektech dalšího vývoje interních a klientských systémů

Jiné výhody

Co vám banka nabízí:

pestrou a zodpovědnou práci v menším kolektivu, kde si zakládají na týmové podpoře
možnost nastartovat kariéru v bance i bez pracovních zkušeností z tohoto prostředí
každodenní využití němčiny a komunikace napříč různými odděleními banky
možnost ovlivnit, jak budou fungovat interní systémy a aplikace pro klienty
seriózní fixní mzdu a bonusový systém odvislý od vašich individuálních výkonů
zaměstnanecké benefity - stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvky na volnočasové aktivity, sickdays, zvýhodněné bankovní produkty apod.
další možnost rozvoje a vzdělávání

Požadavky na zaměstnance

Chcete využít svoji němčinu, kterou se aktivně domluvíte? Pokud jste k tomu svědomitý typ a rádi pracujete s lidmi, pak by vás mohla zajímat pozice Specialisty platebního styku u našeho významného klienta z oblasti bankovnictví.

Jedná se o pozici v back-office týmu v Českých Budějovicích a bankovní zkušenost není podmínkou. Pakliže chcete profesně růst a hledáte pohodový tým a kolegy, od kterých se můžete učit, tak je to práce možná právě pro vás.

Co je pro nás důležité:

němčina na úrovni B2 (velmi dobře se domluvíte slovem i písmem)
SŠ vzdělání s maturitou
aspoň roční pracovní zkušenost s využitím počítače a interních firemních systémů
praxe v bankovním/finančním prostředí výhodou
proaktivní a pečlivý přístup při řešení problémů
schopnost zorientovat se v nové problematice, vnímat souvislosti a komunikovat napříč týmem

Zdroj nabídky: Dobrá práce

Nejnovější články

Práce v důchodu. Jaká jsou pravidla a na co si dát pozor

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více