Models.UradPrace.Cs

Místo práce: PIKATRON CZ s.r.o.., Písek, Písek (informace o místu práce: Písek)

Druh pracovního poměru:

Úvazek:

Směnnost: Jednosměnný provoz

Mzda: 40000 Kč

Nástup od: 11. 1. 2022

Poznámka: Pracovní náplň:- Vývoj elektromagnetických komponentů a sestav včetně jejich mechanické konstrukce, kvalifikace, testování a dokumentace- Úzká spolupráce s ostatními středisky, tvorba specifických zákaznických řešení - Spolupráce s výrobou a technická podpora během výrobního procesu- Podpora managementu jakosti (překlad popisu procesů, provádění a sledování procesů ve výrobním provozu v Písku)- Pozice je podřízena disciplinárně jednateli Pikatronu CZ s.r.o., odborně technickému řediteli Pikatronu GmbH v Německu. Mzda od 40 000,-Kč.Požadujeme:- VŠ elektrotechnického zaměření, - Praxe s výrobou cívek a transformátorů vítána- ŘP sk. B- Dobrá znalost NJ slovem i písmem - Smysl pro systematickou týmovou práci- Schopnost samostatné analytické a vývojové práceNabízíme:- Dlouhodobou práci v rozvíjející se firmě - Platové ohodnocení dle vzdělání, praxe a výsledků- Firemní benefity (dodatková ŘD, stravenky, příspěvek k důch.spoř.)- Pracoviště v Písku, jednosměnný provoz.V případě zájmu zasílejte životopisy na: lukes@cz.pikatron.de

Požadavky na zaměstnance

Minimální vzdělání: VŠ magisterské

Inzerující společnost

PIKATRON CZ s.r.o., IČO: 26096625

Dukelská 423, 397 01 Písek - Václavské Předměstí

Kontakt
Jiří Lukeš, 601 170 197, lukes@cz.pikatron.de

Další nabídky práce

Práce v oboru: Technika, rozvoj

Lokality: Písek

Zdroj nabídky:

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více

Převrat v zákoníku práce: Kratší výpovědi, delší zkušebka a dětská práce

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka představil návrh zásadních změn v zákoníku...více