OBCHODNÍ MANAŽER PRO MORAVU (svítidla)

Hledaná pozice

Místo práce: Olomouc (informace o místu práce: Olomouc)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Již 25 let vyrábíme LED svítidla pro průmyslové objekty, komerční objekty a veřejné osvětlení. Na Moravě nám chybí kolega, který by se staral o naše klienty a rozšiřoval by dobré jméno naší firmy. Co byste měl znát: - určitě byste se měl orientovat ve světlech, osvětleních atd., a mít elektro vzdělání (výhodou) - bez předchozí zkušenosti jako obchodník v trénu se neobejdete, považujeme to skutečně za důležité - ŘP sk. B - aktivní řidič - musíte být vytrvalý, a také je dobré mít tah na branku, - hledáme skutečně produktivního kolegu, který bude pracovat formou home-office, musí se tedy sám namotivovat, když mu nikdo nebude stát denně za zády

Co Vám rádi poskytneme? - hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou - automobil, ntb, telefon - fixní mzdu cca od 35-40 000 Kč a k tomu neomezený strop s provizemi (a naši obchodníci si skutečně vydělávají několikanásobek průměrné mzdy v ČR)

Požadavky na zaměstnance

Co se od Vás očekává? - jako odborník ve světelné technice nejprve projdete produktovým zaškolením, uděláte si stáž ve výrobním závodě, abyste pochopil produkt skutečně do detailu, včetně toho, jak vzniká - kolegové z obchodního oddělení Vás provedou procesem zakázky - techničtí specialisté Vám vysvětlí princip tvorby cenových nabídek - a pak je to jen na Vás, abyste se dokázal orientovat v produktech, zmapoval si nové trhy, a samozřejmě znal i naši konkurenci - budete se starat o stávající zákazníky na celé Moravě a hlavně si budete budovat svoji síť odběratelů (výrobní závody, logistická centra, developeři, konstruktéři, elektromontážní firmy atd.)