Business (aplikační) analytik

Hledaná pozice

Místo práce: Opava (informace o místu práce: Opava)

Mzda: 50 000–60 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Aplikační analytik pro oblast: - dodavatelského řetězce - prodej - distribuce - e-marketingu - ECM správa (Na vše potřebné, budete pečlivě zaučeni - čeká Vás přátelský tým, který Vás především v začátcích nenechá napospas) Náplň práce: - budete navrhovat nové možnosti a případná zlepšení nynějších aplikací - bude jednat s dodavateli a navrhovat řešení k vylepšení systému - budete společně s námi zavádět do provozu nový ERP souhrný firemní systém - budete řešit, zda nastavené procesy ve firmě a business požadavky jdou dále vylepšit, přetvořit, zefektivnit - - budete proto sbírat data, přehledy, návaznost událostí a procesů - - - a proto také budete v kontaktu s ostatními odděleními a lidmi, kteří jsou za ně odpovědni - - - - následně pak budete situaci vyhodnocovat a zkoušet zavádět to nejvhodnější řešení pro firmu na míru - - - - - s tímto Vám pomohou specialisté aplikační podpory - - - - - - > následně proškolíte ty, kterých se nové řešení bude týkat Při této náplní práce se tak můžete stát jedním z členů realizačního týmu nebo se seberealizovat naplno a stát se vedoucím takovéhoto projektu

- platové hodnocení dle Vašich zkušeností a dále pak dle náročnosti a zodpovědnosti ve své pracovní pozici - stravenky - Cafeteria benefity - příspěvek na penzijní/životní připojištění - 25 dní dovolené + Sick days - pružná pracovní doba (+ možnost nadpracovat si hodiny) - možnost seberealizovat se u projektů, které si prosadíte - vzdělávání a možnost růstu - moderní a příjemné kanceláře - zázemí rostoucí české společnosti expandující na zahraniční trh

Požadavky na zaměstnance

Abyste se cítili jako ryby ve vodě, víte, že byste měli mít zkušenost s: - analýzami až po zavedení všech kroků projektu v rámci firmy (zkušenost z ITC: IT pro komunikaci a informatiku) - vytvářením pracovních postupů k systémům/aplikacím - s jazykem SQL (tvoření dotazů + orientovat se v již napsaných procedurách) Osobnostně by se na tuto práci nejvíce hodil analytik, který - učí se rád novým věcem - nebojí se dělat změny - má analytické myšlení - je organizačně schopný - umí věci "dotáhnout do konce" - rád komunikuje s ostatními - bude specialistou a pomocnou rukou kolegům u zavádění nových procesů