Seřizovač CNC stojů na výrobu pružin na 2 směny R-O, Moravany

Hledaná pozice

Místo práce: Moravany (informace o místu práce: Moravany)

Mzda: 28000 - 32000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte práci v klidné a čistém prostředí s fajn kolektivem zaměstnanců? Pro rozvíjející se mezinárodní společnost s rodinnou atmosférou a stabilním postavením na trhu, hledáme nového kolegu na pozici:

SEŘIZOVAČ CNC STROJŮ na výrobu pružin z plechů

Ideální kandidát by měl mít praxi přímo z výroby pružin – tvářením plechu za studena / ohýbáním / lisováním nebo by měl by být schopný a ochotný se naučit.
Místo výkonu práce: Brno venkov – Moravany u Brna

Možnost nástupu: Ihned nebo dle dohody
Směnnost: práce na 2 směny (pondělí až pátek) (6.00- 14.15, 13.45-22.00)

Co je náplní práce?
Budete pracovat s CNC strojem na výrobu pružin
Podle typu produktu si zvolíte program výroby a jednotlivé obráběcí nástroje
Po seřízení stroje vyrobíte první produkt, který zkontrolujete pomocí měřidel (mikrometr, elektrický úhloměr) a upravíte parametry
Následně zahájíte výrobu, budete obsluhovat stroj a kontrolovat jeho chod
Na konci směny uklidíte své pracoviště a provedete běžnou údržbu stroje
Mnohdy budete vyrábět nové prototypy výrobků pro významné české i zahraniční zákazníky
Jedná se o práci v klidném a čistém prostředí s fajn kolektivem

Jiné výhody

Co byste ještě měli vědět?
Budete pracovat pro společnost se stabilním zázemím, v příjemném a přátelském pracovním kolektivu. Po nástupu Vás zaučí zkušený kolega-seřizovač.

Co Vás čeká, když uspějete?
Mzdové ohodnocení v závislosti na Vašich zkušenostech a schopnostech
Stabilní zaměstnání, moderní pracovní prostředí a zázemí prosperující společnosti
Týden dovolené navíc
Příplatek za práci na odpolední směnu ve výši 6%
Mimořádné pololetní odměny
Firemní akce

Požadavky na zaměstnance

Jaký je kandidát, kterého bychom rádi poznali?

Má strojírenské nebo jiné relevantní vzdělání
Měl by to být zkušený seřizovač s potenciálem se pro další rozvoj v naší firmě. Pokud nebude mít praxi přímo z výroby pružin – tvářením plechu za studena / ohýbáním / lisováním, měl by být schopný a ochotný se práci na pleších naučit.
Má zkušenost s obráběním na CNC strojích
Zkušenost s prací na soustruhu či fréze, znalost vrtání děr a řezání závitů
Má zkušenost s ohýbáním plechů
Umí číst výkresovou dokumentaci a pracovat s posuvkou a mikrometrem
Umí seřídit stroj a dle potřeb upravit parametry
Je manuálně zručný a technicky zaměřený
Je samostatný, zodpovědný a ochotný získat další zkušenosti
Zvládá práci na pc
Ideálně má zkušenost s VZV – není podmínkou
Může nastoupit ihned nebo dle dohody