L2 podpora aplikací na Linuxu

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Požadavky na zaměstnance

Baví Vás analyzovat a řešit provozní události či problémy?
Máte zkušenost s podporou aplikací ?
Chcete používat angličtinu?

Pak hledáme právě Vás!

Pro našeho klienta, dynamickou finanční společnost, hledáme kandidáty na pozice L2 podpory aplikací, kteří budou zodpovědní za zajištění provozu a L2 podporu svěřených aplikací a systémů.

co budete dělat?
- zajišťovat podporu svěřených aplikací
- monitorovat a optimalizovat výkonnost svěřených aplikací a systémů
- analyzovat a řešit incidenty a požadavky od koncových uživatelů
- vést a aktualizovat dokumentaci, aktualizovat provozní deník apod.

co vám nabídneme
- zajímavou a motivující práci
- podporu profesního růstu a možnost seberealizace
- stabilní zázemí mezinárodní finanční skupiny
- nadstandardní zaměstnanecké výhody:
6 týdnů dovolené
příspěvek na stravování
cafeteria systém
příspěvek na penzijní / životní pojištění zaměstnance
příspěvek na vzdělávání, jazykové kurzy

co od vás očekáváme
- základní znalost Linux/Unix systémů a skriptování
- znalost Apache WWW/Tomcat, Jboss Fuse apod.
- obecná znalost principů fungování Java Virtual Machine (JVM)
- základní znalost ITIL
- znalost anglického jazyka - denní používání

-výhodou bude pokud máte:
znalost webových technologií (HTML,XML,JSP)
znalost automatizace infrastruktury (např. Ansible)
zkušenosti s IBM WebSphere Application Server

jak se přihlásit
Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "mám zájem".
Jakmile dostanu vaši odpověď, budu vás informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat na tel. čísle: 771 128 151.
Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.
Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivtewww.randstad.cz.