REGIONÁLNÍ MANAGER PRODEJE

Hledaná pozice

Místo práce: Paskov (informace o místu práce: Paskov)

Mzda: 50 000–60 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM • Časový rámec: (50% kancelář / 50% práce v terénu – cestování) • Převzetí zodpovědnosti za naplnění plánovaných obchodních tržeb společnosti ve svěřeném regionu • Tvorba obchodního plánu pro svěřený region • Spolupodílení se na tvorbě marketingového plánu (online / offline) v koordinaci s Vedoucí marketingu a Obchodním ředitelem. • Vedení, motivace, rozvoj a vzdělávání obchodního týmu • Aktivní vyhledávání dalších potenciálních partnerů s důrazem na regionální pokrytí trhu a vydefinované segmenty trhu. • Budování portfolia klíčových zákazníků v segmentu velkých a středních firem v souladu s marketingovou segmentací trhu. • Reprezentace společnosti při vytváření a udržování obchodních vztahů s významnými klienty • Vytváření a implementace obchodní strategie, rozhodování o využití různých typů obchodních kanálů s cílem nastavit efektivní prodejní koncept • Monitorování a analýza trhu i vývojových trendů, vyhledávání nových obchodních příležitosti • Uzavírání obchodních smluv a zakázek

ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY • Časová flexibilita pro vás není překážkou • Plat 50-60 tis hrubého základ dle zkušeností, variabilní složka 10-30 tis. (vyplácená kvartálně) • Roční bonusy • Až 5 týdnů dovolené (v rámci bonusového programu) • Příspěvek na penzijní připojištění • Obědy na pracovišti • Vedení, které naslouchá a spolu s vámi hledá řešení (pověděli nám zaměstnanci v průzkumu) • Oporu při konzultacích v případě potřeby • Podporu vašeho rozvoje nejen formou školení, které si vyberete, mentoring • Firemní akce (kulturní akce, den otevřených dveří, vánoční večírek aj.) • Možnost i na IČ

Požadavky na zaměstnance

POŽADUJEME • Znalost češtiny a němčiny na komunikativní úrovni, angličtina, nebo další jazyky výhodou • Manažerské a obchodní dovednosti s prokazatelnými výsledky • Výborné vyjednávací a obchodní dovednosti a schopnosti • Schopnost analyzovat trh a vyhledávat potenciální příležitosti • Znalost marketingu • Schopnost strategického myšlení a znalost strategického plánování • Schopnost motivovat tým • Zkušenosti v mezinárodním obchodu výhodou • Přirozený lídr - výborné komunikační a organizační schopnosti, schopnost motivovat tým • Zodpovědnost a flexibilita • Znalost financí a kalkulací • Znalost projektového řízení • Minimálně SŠ s maturitou, VŠ • PC gramotnost – střední a vyšší úroveň – Outlook, Word, Excel, PowerPoint • Týmový hráč sdílející s ostatními společné hodnoty. • Otevřenost přispívat k budování skupiny v souladu s hodnotami, strategií a firemní politikou.