Obchodní ředitel/ka

Hledaná pozice

Místo práce: Krahulov (informace o místu práce: Krahulov)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplň: orientace a vztah k zemědělství a jeho problematice se zaměřením na živočišnou výrobu důsledná a systematická péče o trhy v ČR a SR budování dlouhodobých a na důvěře a profesionalitě založených vztahů s klienty prodejní a koordinační aktivity v ČR s SR, rozvoj exportu zaměření na vzdělávání týmu stanovení obchodní strategie a postupů tvorba a návrhy ročních i dlouhodobých business plánů řízení salda a cash-flow návrh a nastavování prodejních kanálů nastavování prodejních cílů s ohledem na prodej kompletních služeb a tzv. "přidané hodnoty" - ne pouhá orientace na čísla coby indikátory analýza prodejních a finančních ukazatelů včetně sestavování projektů k optimalizaci měření výkonu pomocí klíčových indikátorů výkonu vyhodnocování prodejních aktivit spolupráce na vývoji produktů strategické řízení, vedení týmu disciplinárně i personálně, 5 - 7 přímých podřízených, celkem cca 20 zaměstnanců v obchodním týmu efektivní řízení týmu je jedním ze zásadních požadavků na kandidáta motivace a hodnocení zaměstnanců v obchodním oddělení včetně sestavení a optimalizace systému ohodnocení organizování a koordinování činnosti podřízených reprezentování společnosti na veletrzích, výstavách, aktivní činnost v rámci přípravy seminářů spolupráce na marketingové strategii s vedením a majitelem společnosti reporting

odpovídající finanční ohodnocení služební automobil i pro soukromé účely technické vybavení - PC, telefon příspěvek na stravování roční finanční bonus za stanovený minimální počet odpracovaných hodin jazykové i jiné odborné vzdělávání a školení příspěvek na penzijní připojištění benefit zaměstnaneckých cen na produkty celé skupiny práci v perspektivní české společnosti možnost seberealizace i profesního růstu a získávání špičkového know-how z ČR, Itálie a USA v oblasti výživy zvířat

Požadavky na zaměstnance

VŠ vzdělání, nejlépe v zemědělském nebo veterinárním oboru zkušenosti v roli strategického manažera podmínkou zkušenost s vytvářením obchodních strategií projektů s mezinárodním přesahem podmínkou prokazatelné zkušenosti s řízením lidí a vedení obchodního týmu prokazatelné zkušenosti z prodeje či poradenství v mezinárodním prostředí výhodou orientace a znalosti v oblasti výživy zvířat výhodou dobrá znalost trhu s živočišnými produkty a orientace v zemědělském prostředí velkou výhodou pozitivní vztah k zemědělství nutný orientace v ekonomických ukazatelích, tvorba kalkulací aktivní znalost anglického jazyka je nutná vyzrálá, stabilní a samostatná osobnost s reprezentativním vystupováním a strategickým myšlením silná orientace na zákazníka se zaměřením na výsledek, podnikatelský duch, pohotovost, dobré rozhodovací schopnosti manažer. zaměření na budování dlouholetých vztahů s klienty důvěryhodná, komunikativní a zvídavá osobnost výborné komunikační dovednosti a vyjednávací schopnosti, zájem a schopnost se neustále vzdělávat a prodávat know how, ne "kosmetiku" povrchního objemu týmový duch a manažerské předpoklady se zachováním si "zdravého selského rozumu" flexibilita, loajalita, kosmopolitní myšlení a velmi dobrý time management schopnost řešit problémy, odolnost vůči stresu a "Hands-on" mentalita inovativní a proaktivní způsob života i práce ochota k cestování

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více

Převrat v zákoníku práce: Kratší výpovědi, delší zkušebka a dětská práce

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka představil návrh zásadních změn v zákoníku...více

Práce jako cesta z chudoby? Na důstojnou mzdu dosáhne jen třetina Čechů

Minimální důstojná mzda pro rok 2023 činí 45 573 Kč hrubého, v Praze vzhledem k vyšším...více