REGIONÁLNÍ OBCHODNÍ MANAŽER v oblasti výživy zvířat - Z Čechy

Hledaná pozice

Místo práce: Plzeň (informace o místu práce: Plzeň)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenost s vedením týmu lidí? Jste rozený obchodník? Hledáte práci v agro oboru a nevadí Vám cestování po regionu Z Čech? Pokud ANO, nabízíme Vám pozici REGIONÁLNÍ MANAŽER v oblasti výživy zvířat v úspěšné a moderní české soukromé firmě, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem minerálních krmiv, mléčných krmných směsí, medikovaných premixů a krmiv, minerálních lizů a lizů instantních a dalších produktů. Vaší náplní práce bude: - upevňovat vztahy s majiteli a zootechniky farem - udržovat přehled o cenách komodit (mléko, vejce, atd.) - zajímat se o agrární politiku, o dotacích pro zemědělce, o situaci na trhu - řešit ekonomiku podniku - podepisovat docházku podřízeným - vedení týmu lidí (časem rozšířený týmu) - organizování kontrolních dnů

Co za dobře odvedenou práci nabízíme: - odpovídající platové ohodnocení 50tis fix + provize - pracovní poměr na dobu neurčitou - příjemný kolektiv a pracovní prostředí - volnou pracovní dobu - možné HO - služební automobil (i k soukromým účelům), mobilní telefon a notebook - odborné vzdělávání - stravné 1600 Kč - 25 dní dovolené

Požadavky na zaměstnance

Určitě u nás využijete: - obchodní zkušenosti - zkušenost na obdobné pozici - orientaci v agro politice - pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu - výbornou komunikační znalost českého jazyka - řidičský průkaz B (nutný) – aktivní řidič - dobrou znalost práce na PC (Excel, Word, PowerPoint, internet).