Operátor ve výrobě – obsluha balícího stroje

Hledaná pozice

Místo práce: Byšice (informace o místu práce: Byšice)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• obsluha balícího stroje – dávkování a balení sušených hydrolyzátů do krabic
• obsluha strojů lahvárenské linky
• práce s manipulačním elektrickým vozíkem
Jak je to u nás s pracovní dobou?
• Většinou se u nás pracuje systémem R-O-N, přičemž ranní směna začíná v 6:00. Noční směny nejsou pravidelné.

• stabilního zaměstnavatele, který na trhu působí již desítky let, a který v posledních letech prošel velkými změnami – na našich lidech nám záleží, a děláme vše proto, abychom vyslyšeli jejich podněty
• rodinné prostředí a menší kolektiv
• odpovídající finanční ohodnocení
• flexibilní systém benefitů formou poukázek – sami si určujete, na co chcete poukázky využít
• věrnostní finanční bonusy
• stravenky
• týden dovolené navíc
• očkování proti chřipce
• Shell kartu – tankování za zvýhodněnou cenu

Požadavky na zaměstnance

• Minimálně výuční list
• zkušenosti na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou
• manuální zručnost
• schopnost práce na PC
• důležitá je pro nás zodpovědnost, pečlivost a spolehlivost – vše ostatní vás rádi naučíme

Zdroj nabídky: Dobrá práce

Nejnovější články

Kdy půjdete do důchodu? Ve hře jsou tři návrhy

Důchodový věk poroste. Otázkou je, jak přesně. K původnímu návrhu ministerstva práce a...více

Práce v důchodu. Jaká jsou pravidla a na co si dát pozor

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více