Instalatér/topenář

Hledaná pozice

Místo práce:

Mzda: 1896 EUR za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Německá personální agentura Bauer Zeit Montage GmbH se sídlem v bavorském městě Bindlach hledá pro své zákazníky (převážně z oblasti jižního Německa) zkušené pracovníky:

- Mechanik zařízení (ž/m) v oboru sanity, topení a klimatizace
- Svářeč autogenem nebo WIG (ž/m)

Informace k pracovní místu:

- nástup dle domluvy
- hlavní pracovní poměr
- německá pracovní smlouva na dobu neurčitou, zkušební doba 6 měsíců
- min. pracovní doba 151,67 hodin měsíčně (zřízen fond pracovní doby)
- příspěvek na ubytování (diety) ve výši 35 € za odpracovaný den (z něj je nutno si uhradit ubytování, které rádi vyhledáme a zarezervujeme)
- za předpokladu vzdělání v oboru, zkušeností, základní znalosti němčiny a ŘP mzda od 12,50 € hrubého hodina (konkrétní mzda bude stanovena po shlédnutí dotazníku pro uchazeče, viz níže)
- bonus na Vánoce a dovolenou
- dovolená od 24 dní/ rok
- nutnost dopravy vlastním vozidlem, přispějeme 50 € týdně/vozidlo
- obdržíte od nás kvalitní pracovní oblečení
- obdržíte od nás veškeré nářadí a osobní ochranné pomůcky
- kontaktní osoba hovořící česky

Své podklady (životopis, certifikáty a oprávnění) zasílejte prosím na
bastinska.martina@bauer-zeitmontage.de .
Zájemcům zašleme dotazník pro uchazeče s prosbou o vyplnění, na základě něj poskytneme zpětnou vazbu, zda je nástup možný a upřesníme nabídku hodinové mzdy. S ohledem na aktuální situaci ve věci onemocnění Covid-19 je nutné případný pobyt na území Německa přizpůsobit nařízením, které v této záležitosti vydávají vlády ČR, SR a SRN.
Budeme se těšit na Vaše podklady.

Mgr. Martina Baštínská
Recruiter
Mobil: +49 1511 6823 968
E-Mail: bastinska.martina@bauer-zeitmontage.de
Bauer Zeit Montage GmbH, Sankt-Georgen-Straße 9, D - 95463 Bindlach

Požadavky na zaměstnance

- řidičský průkaz
- vlastní vozidlo (pro dopravu do práce, na stavbu, na ubytování)
- ochotu cestovat a pracovat na montážích
- schopnost práce podle plánu, svědomitost a pečlivost v zaměstnání
- vyučení v oboru nebo dlouholeté zkušenosti v oboru
- znalost svařování autogenem výhodou
- základní znalost německého jazyka