Specialista tvorby cen pro pozemní stavby - rozpočtář

Místo práce: České Budějovice (informace o místu práce: České Budějovice)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budete součástí týmu přípravy nabídek pro pozemní stavby a čeká vás:

• sestavování kalkulace nákladů a kalkulačních podkladů pro stanovení ceny za výrobky, výkony, práce a služby, sestavující se z různorodých nákladových položek pomocí rozpočtových programů
• kalkulace nákladů ojedinělé výroby, výkonů, prací nebo služeb (např. technologických komplexů, stavebních investic, rozsáhlých projektů, konstrukcí apod.)
• srovnávání jednotlivých výrobních technologií, druhů výrob a provozů a nákladové rozbory nových technologií
• stanovování základen pro výpočty cen
• spolupráce při průběhu změnového řízení
• samostatné zpracování a zajištění kompletace nabídek malého rozsahu

Jiné výhody

Místo výkonu práce: České Budějovice, Vrbenská 2

Co vám můžeme nabídnout:

Myslíme, že toho není úplně málo a doufáme, že až dočtete do konce, naše nabídka Vás zaujme natolik, že se rozhodnete zaslat nám Váš životopis:
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na stravování
• pokud máte děti, tak pro ně dostanete příspěvek na dětskou rekreaci
• máme vlastní rekreační zařízení, kterých můžete využít za zvýhodněné ceny
• přispíváme na penzijní připojištění a životní pojištění
• není nic důležitější než zdraví a tak se snažíme pečovat i o to Vaše:
- když onemocníte, můžete čerpat 3 dny sick days (zdravotní volno) ročně s plnou mzdou
- prevence je také velmi důležitá v péči o zdraví a tak můžete využít onkologických prohlídek zdarma, které pro naše zaměstnance pravidelně zařizujeme
- oblíbeným benefitem je u nás i očkování zdarma, nabízíme očkování proti chřipce a klíšťové encefalitidě
• velmi výhodné tarify na mobilní telefon nejen pro Vás, ale i pro Vaši rodinu.
• dobrou práci dokážeme ocenit a tak se můžete těšit na výkonnostní odměny
• každoročně vyhlašujeme nejlepší zaměstnance roku, kteří se za toto ocenění můžou těšit na příjemný bonus
• neradi střídáte zaměstnání? Skvělé - loajality si velmi ceníme, a proto nabízíme nejvěrnějším zaměstnancům naší společnosti věrnostní odměny
• dále nabízíme odměnu za odpracované roky při odchodu do důchodu
• jste pravidelným dárcem krve či plazmy? Pokud ano, takovou skvělou aktivitu dokážeme ocenit finanční odměnou
• nabízíme zajímavé bonusy pro zaměstnance za doporučení kandidátů
• pokud rádi sportujete, budeme rádi, když se zúčastníte našeho sportovního dne
• dále nabízíme bezúročné půjčky
• pro osamělé zaměstnance pečující o dítě nabízíme několik dnů placeného volna ročně
• pokud se chcete dále vzdělávat, můžete využít možností rozvoje, které nabízíme

Požadavky na zaměstnance

• vzdělání stavebního směru, VŠ nebo SŠ s praxí min. 2 roky
• pozice je vhodná pro absolventy VŠ
• práce na PC, MS Office – Word, Excel, znalost rozpočtových programů
• samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, komunikativnost