Koordinátor zákaznického servisu pro zemědělskou techniku

Hledaná pozice

Místo práce: Benešov (informace o místu práce: Benešov)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

prodej náhradních dílů stávajícím zákazníkům na stroje vlastní výroby v podnikové prodejně + doplňkový prodej
odborné poradenství při prodeji
pomoc při výběru produktů
výdej dílů do výroby
vyřizování objednávek
delegování přípravy administrativních podkladů a fakturace Vaší fakturance
řešení reklamací

Jiné výhody

atraktivní platové ohodnocení dle Vašich zkušeností
získání technických zkušeností v oblasti zemědělské techniky a komunikace se zákazníky
dotované stravování v areálu firmy
finanční bonus za práci bez absence
firemní akce
příjemné prostředí rychle se rozvíjející firmy rodinného charakteru

Požadavky na zaměstnance

Rádi komunikujete se zákazníky a hledáte odbornou práci, kde byste si rozšířili své technické znalosti a zvýšili tak svou odbornost?
Nebaví Vás přidružená administrativa, kterou byste mohli snadno delegovat?
V tom případě čtěte dál.
Tradiční český výrobce a dodavatel zemědělských strojů, společnost s rodinnou kulturou a lidským přístupem, kde si váží svých zaměstnanců a společnými silami neustále posouvají věci kupředu.Tak by se dal ve zkratce popsat náš přední klient.
Společnost byla nedávno odkoupena novými majiteli a postupně se obléká do nového, slušivějšího kabátu. Otevírá se inovacím a zefektivňováním veškerých procesů. A v neposlední řadě se aktivně zajímá o spokojenost svých zaměstnanců.
Do svého týmu, kde mezi sebou kooperuje nákup, výroba a zákaznický servis, nyní hledáme novou posilu. Chtěli bychom najít schopného člověka, který převezme zodpovědnost právě za ZÁKAZNICKÝ SERVIS.
Abyste měl/-a dostatek času pro komunikaci se zákazníky a řízení operativních záležitostí, dostanete k ruce šikovnou fakturantku, která se chopí administrativních záležitostí.
Pokud Vás zajímají bližší informace k pozici, určitě se mi ozvěte a zašlete svůj životopis. Ráda s Vámi prodiskutuji bližší detaily.

SŠ s maturitou
výborné komunikační a vyjednávací schopnosti pro komunikaci s našimi stávajícími zákazníky
práce na PC – MS Office, MS Windows
odpovědnost
samostatnost
flexibilita
schopnost učit se
řidičský průkaz sk. B - občas je třeba za našimi zákazníky zajet osobně
výhodou bude, pokud budete umět a mít: praxi v oblasti nákupu/prodeje a základní orientaci ve výkresové dokumentaci (není nutností)