Servírka / Čísník pro Ollies

Hledaná pozice

Místo práce: Ostrava (informace o místu práce: Ostrava)

Mzda: 22000 - 26000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

CO VÁS JAKO ČÍŠNÍKA/SERVÍRKU U NÁS ČEKÁ?

Obsluha zákazníků v cukrárně i v bistru,
Budete obsluhovat návštěvníky a Vaší odpovědností bude postarat se o hosta tak, aby se rád vracel.
Příprava domácích sezónních drinků, lahodné kávy, ke které neodmyslitelně patří Ollies zákusek,
v Ollies budete nabízet, krájet a balit s sebou naše jedinečné cukrářské produkty, které jsou vyhlášené svojí čerstvostí, originalitou a především kvalitou,
Kávu budete připravovat na moderním a zcela novém profi kávovaru, který z přípravy kávy udělá Váš koníček.
Jste odborníkem v Latte art nebo Vás fascinuje a rád byste se jej naučil? Kolegové v Ollies, kteří pravidelně jezdí na školení do Itálie, Vám rádi pomůžou, aby jste se stal/a naším profi baristou!

Jiné výhody

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

Mzdové ohodnocení 22 000 - 26 000Kč hrubého včetně motivačního osobního ohodnocení + k tomu je samozřejmostí i spropitné, které si za den vyděláš
Perspektivní a dlouhodobou práci. Naši zaměstnanci jsou u nás spokojeni díky přístupu a široké škále benefitů.
Naši zaměstnanci pravidelně soutěží mezi pobočkami o zájezdy za gastro turistikou po Evropě
Pravidelné baristické školení u našeho dodavatele kávy v Italské Bologni
Zaměstnanecká sleva 30 % na všech našich pobočkách a personální jídlo během směny
Multisport karta a mobilní paušál za zvýhodněnou cenu
Dále u nás najdete prostor pro seberealizaci – rádi budeme za Vaše nápady a inovace, díky kterým se budeme posouvat dál a zlepšovat naše služby a produkty

Požadavky na zaměstnance

JAK POZNÁTE, ŽE HLEDÁME PRÁVĚ VÁS?

Při své práce jste precizní, zodpovědný/á, profesionální a můžeme se na Vás spolehnout!
Přátelský, pozitivní a reprezentativní přístup je Vaši neodmyslitelnou součástí,
Dokážete pracovat v kolektivu, postavit se výzvám a díky tomu budeme společně dosahovat našich cílů a dělat každý den tím nejsladším.
Jsi to právě ty, koho hledáme? Ozvi se nám a pošli nám životopis prostřednictvím tlačítka odpovědět