Vývojový konstruktér do prototypové výroby (od 50.000 Kč)

Místo práce: Brno-město (informace o místu práce: Jihomoravský kraj)

Mzda: 50000

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* zpracování konstrukčních návhrů ve 3D (Solid Works)
* vývoj nových prototypů na základě obecných požadavků od zákazníka
* často se jedná o jemnější mechaniku - dalekohledy s nočním viděním, simulační zařízení pro výcvik
* častá spolupráce a komunikace s vývojáři na oddělení elektrokonstrukce a informační technologie
* zkoušení prototypů a zajištění konstrukčních úprav v případě potřeby

Pokud máte prokazatelné zkušenosti s vývojem nových prototypů, je Vám bližší spíše jemnější mechanika a domluvíte se anglicky, může být tato nabídka pro Vás velmi zajímavá! Hledáme strojní konstruktéry do silného týmu vývojářů a nadšenců do techniky, kde se Vaše práce rozhodně v davu neztratí!

* odpovídající mzdové ohodnocení
* příjemný a podnětný kolektiv odborníků
* flexibilní pracovní doba
* moderní pracovní prostředí a technologie pro náplň práce
* 5 týdnů dovolené a další..
* lokalita: Brno-město

Požadavky na zaměstnance

* VOŠ/VŠ strojní
* min. 5 let praxe jako strojní konstruktér
* zkušenosti ideálně s jemnou mechanikou
* zkušenosti s vývojem nových produktů
* komunikativní znalost AJ (alespoň na úrovni B1)