Aplikační administrátor ve společnosti plné srdcařů

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Navržení, testování, implementace a správa serverových aplikací (cca 80 %)
Technická podpora a servisní zásahy u klientů na území Prahy (cca 20 %)
Dále:

Podpora servisního a vývojového týmu
Práce se systémy Jira a Confluence
Tvoření dokumentace

Jiné výhody

Skvělý pracovní tým a neformální prostředí
5 týdnů dovolené
Možnost pracovat z domova (cca 1x týdně)
Bonusy / 13. a 14. plat
Smlouva na dobu neurčitou
Možnost a podpora dalšího odborného vzdělávání
Firemní půjčky
Stravenky
Občerstvení na pracovišti
Mobilní telefon, notebook

V případě zájmu o pozici či jakýchkoliv dotazů mne, prosím, neváhejte kontaktovat. Těším se na naši spolupráci!

Požadavky na zaměstnance

Pro společnost, která je významným hráčem na trhu softwarového řešení v oblasti elektronických plateb a digitální identity a dodává svůj software klientům jako jsou například ČSOB, Česká spořitelna, Komerční banka nebo AirBank, hledáme pozitivně naladěného kolegu na pozici Aplikační administrátor. V této partě se rozhodně nebudete nudit, ale ani se zde neztratíte, čeká Vás totiž různorodá práce a tým ochotných kolegů - srdcařů. Společnost na trhu působí již téměř 25 let a za tu dobu se rozrostla na skoro 200 členů.

Zkušenost s Windows server a Linux server
Zkušenost s databázemi (MS SQL)
Výhodou: Automatizace testování, PowerShell, Bash, JavaScript
Výborná znalost českého jazyka
Komunikativní znalost anglického jazyka (min. schopnost číst technickou dokumentaci)