HR Specialist pro exkluzivní BMW projekt

Hledaná pozice

Místo práce: Sokolov (informace o místu práce: Sokolov)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete být součástí jedinečného projektu BMW a být zodpovědný za agendu spojenou s relokací managementu firmy? Máte rád/a nové výzvy, ale zároveň Vám nevadí administrativa? Nebojíte se komunikace v angličtině? Umíte si svou práci zorganizovat, i když je jí více a je různorodá? Pokud jste na vše odpověděl/a ano, jste náš člověk. CO BUDE VÁŠ „DENNÍ CHLÉB"? • Úzká spolupráce s oddělením náboru a jeho podpora, příprava inzerce, vedení pohovorů atd. • Vyřizování administrativy související s nástupem nového zaměstnance, komunikace s úřady, sledování předpisů a asistence cizincům/rodinným příslušníkům po jejich příchodu do Sokolova • Denní komunikace s kolegy ohledně organizačních a nástupních formalit • Často budete na telefonu a „mailovat si“ s relokační agenturou • Zastřešení vízové a imigrační agendy pro cizince z Evropské unie ale i mimo ní ve spolupráci s relokační agenturou • Kompletní zodpovědnost za administrativní proces souvisejícím s agendou mezinárodní mobility • Budete hlavní osoba, která bude budovat kulturní a společenské dění na pobočce a stmelovat kolektiv

• Šéfka Pavlína Vás nenechá ve „štychu“, i když s Vámi nebude sedět ve stejném městě, tak tu pro Vás bude • Vaše místo bude v openspace a tak nebudete ve firmě anonymní • Budete mít tým kolegů, kteří jsou u firmy už dlouho a tak Vám mohou dát cenné rady • Budete téměř denně používat angličtinu a budete v hodně mezinárodním prostředí • Kolem Vás bude kolektiv mladých lidí, se kterými můžete po práci zajít na drink či si něco dobrého ugrilovat na naší terase • Dopřejeme Vám týden volna na víc, protože chceme mít odpočaté a spokojené zaměstnance • Můžete si s námi několikrát do roka zaběhnout maraton a to třeba až i v Budapešti • Každý si v této kanceláři tyká a na formality se nepotrpí • Mobilní telefon můžete využívat i soukromě • Budete mít stravenky v hodnotě 110 Kč • Máme k dispozici příspěvek na penzijní a životní připojištění • Colas má letitý propracovaný systém vzdělávání, na který opravdu klade důraz, protože WE OPEN THE WAY • Kurzy angličtiny jsou samozřejmostí • Dostanete 8400 Kč/ rok do Cafeterie • Můžete brázdit sportoviště s Multisport kartou od nás

Požadavky na zaměstnance

• SŠ/VŠ vzdělání • Zkušenosti v HR, či na podobné pozici • Minimální znalost zákoníku práce či ochota tuto znalost získat • Zkušenosti s nábory jsou podmínkou alespoň rok • Dobré organizační, komunikační a prezentační dovednosti, protože organizovat a mluvit budete ve velkém, takže to skutečně není inzerátní „klišé“ • Silnou ochotu pomáhat „nováčkům“ cizincům v ČR třeba i s hledáním zubaře • Samostatnost při plnění úkolu, i když vždy bude koho se zeptat na radu • Pečlivost je nutností, aby nám zahraniční zaměstnanec v klidu nastoupil a vše bylo i legislativně správně • Hledání řešení, když něco nejde, nevzdat to hned • Být fluent v angličtině, protože téměř veškeré požadavky Vám budou chodit právě v aj • Znalost němčiny velkou výhodou • ŘP sk. B – aktivní řidič