Plnič speciálních plynů

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-gravimetrické plnění referenčních materiálů plynných směsí
-samostatné provádění náročných ucelených technických prací při plnění tlakových nádob
-obsluha plynového zařízení a stabilních tlakových nádob
-zajišťování operativní evidence realizované výroby
-zabezpečování vstupní, mezioperační nebo výstupní technické kontroly výroby

- spolupráce na hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu společnosti
- mzda: od 28.000,- Kč / měsíc až 34.000,- Kč / měsíc - odvíjí se dle zkušenosti
- 13. mzda, čtvrtletní prémie, příplatek za práci v odpolední směně
- 25 dní dovolené + 4 sick days
- závodní stravování
- příspěvek na penzijní připojištění a soukromé životní pojištění
- lokalita: Praha 9
- nástup možný od 1.9.2020

Požadavky na zaměstnance

Hledáte stabilní zaměstnání v dobře prosperující společnosti ?
Máte chemické vzdělání nebo alespoň zkušenost s chemickým průmyslem ?
Pokud ano, tak hledáme právě Vás ! Zašlete nám svůj životopis !
Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici TECHNICKÝ PRACOVNÍK VE VÝROBĚ SPECIÁLNÍCH PLYNŮ!
Klient se zabývá výrobou technických plynů a má na trhu již dlouholetou historii. Patří mezi světové plynařské a inženýrské společnosti s 68 tis. zaměstnanci.

- SŠ / VŠ vzdělání chemického směru - podmínkou
- předchozí zkušenost na obdobné pozici - výhodou
- práce s PC
- pečlivost, systematičnost, samostatnost a soustředěnost s ohledem na bezpečnost
- ochota pracovat ve dvousměnném provozu