HR TEAM LEADER S OBCHODNÍM TALENTEM

Hledaná pozice

Místo práce: Plzeň (informace o místu práce: Plzeň)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máš úspěšnou praxi jako HR Consultant a baví tě obchod? Chceš být v čele týmu a zvolit si vlastní cestu, jak dosáhnout nejlepších výsledků? Máš cit a talent pro vyhledávání nových obchodních příležitostí? Rádi se s tebou setkáme, ale před tím ještě zašli své CV, abychom se o tobě dozvěděli více. * jako vedoucí pobočky bude hlavním úkolem: - plnění obchodních plánů týmu, - hledání nových obchodních příležitostí, kdy se nebudeš bát oslovit nové klienty, - vedení obchodních jednání, u kterých je náročné vyjednávání podmínek, - uzavírání smluv a nastavení spolupráce, - udržování vztahů se stávajícími klienty, zajišťovat u nich nové nábory, * výsledky obchodních plánů zodpovídáš vedení společnosti * pravidelně představuješ svou vizi a kroky k rozvoji pobočky a následně je realizuješ * z menší části se budeš stále věnovat i pracovní náplni náboru

* 20 dní dovolené + 5 dní Sick Days navíc za úspěšné plnění + 1 den navíc za každý odpracovaný rok * za plnění plánů tučné odměny, odměníme tě zvlášť i za obchod * za přeplnění plánů dostaneš TÝDEN DOVOLENÉ NA HORÁCH a to i pro partnera/partnerku * teambuildingy * stravenky v hodnotě 100 Kč * po zaučení získáš flexibilní začátek a konec pracovní doby * umožňujeme pracovat z domova dle domluvy * notebook a telefon je samozřejmostí * termín nástupu: dle dohody, nejideálněji v průběhu srpna 2020 * místo výkonu práce: centrum Plzně

Požadavky na zaměstnance

* minimálně ukončené středoškolské vzdělání * schopnost plnit obchodní plány, orientaci na výsledek svěřeného týmu * umět vést, motivovat menší tým s férovým přístupem a je samozřejmostí být kvalitativním členem, který nechá za sebe mluvit své činy * musíš být dobrý/á v obchodu, nebát se oslovit nové klienty, jet na schůzku a uzavřít smlouvu * budeš pečovat o stávající klienty, u kterých tě představíme * pokud se anglicky nebo německy domluvíš mezi přáteli, je to skvělé * měla by tě bavit práce s lidmi i u počítače * řidičský průkaz skupiny B, rádi ti svěříme na schůzku firemní auto