Senior Linux administrátor - nástup ideálně v srpnu

Místo práce: Praha-Josefov (informace o místu práce: Hlavní město Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi zkušený linuxový administrátor, baví tě automatizace a máš praktické zkušenosti s AWS? Pak jsi na správném místě. Úspěšně rosteme a do našeho OPS týmu přivítáme seniorního kolegu. O společnosti: Jsme česká softwarová firma zabývající se vývojem kompletního řešení pro multimediální platformy IPTV a OTT. V tomto velmi dynamickém odvětví se pohybujeme více než 15 let. Vybudovali jsme si pozici lídra na českém a slovenském trhu a úspěšně expandujeme i v zahraničí. Pravidelně se účastníme nejvýznamnějších veletrhů v Evropě. Spolupracujeme s předními mobilními operátory a poskytovateli televizního vysílání, jsou jimi např. O2, T-Mobile, Orange, Swisscom Broadcast, Česká televize aj. Jaké technologie u nás 2nd Level Support používá: –Debian GNU, TCP/IP, Wildfly, Nginx, Apache, GraphQL –PostgreSQL, Oracle, –Cassandra, ElasticSearch, Redis, RabbitMQ –Docker, Consul, AWS, –Puppet, Ansible, Terraform –Prometheus, Grafana, Kibana –JIRA, Icinga2 Jaké budou tvé každonení činnosti? Zaprvé, nejsme Help Desk - s koncovými uživatelu nepřijdeme do styku. –Tvým úkolem bude instalace a konfigurace serverů platformy (komponenty IPTV platformy, DRM systémy třetích stran aj.), řešení provozních problémů, supervize upgradů IPTV platforem. –Zákaznická podpora pro IPTV platformy na úrovni 2nd level - OS, diagnostika HW a síťových problémů –Poskytování expertního know-how členům 1st Level Support týmu –Možnost podílet se na rozvoji systému pro dohled, bezpečnost, centrální správu, deployment a dalších podpůrných nástrojů

? Nejnovější technologie a špičkový produkt, který v Evropě denně používají miliony domácností ? Plochou organizační strukturu bez byrokracie a neformální prostředí ? Stabilitu české firmy a partu pohodových lidí ve smíšeném kolektivu ? Klouzavou pracovní dobu s možností homeoffice, sick days, stabilizační dovolenou ? Finanční odměnu (kvartální), podporu v profesním růstu, konference a odborná školení aj. ? Proplacení roční lítačky, zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinného příslušníka ? Multisportku, nevíkendové firemní akce ? Stravenkovou kartu, čerstvé ovoce, chutnou kvalitní kávu, horkou čokoládu, firemní snídaně ? Nové kanceláře s lobby a relax zónou v moderní budově AFI Karlín Butterfly - pár minut od centra, s možností parkování

Požadavky na zaměstnance

Pro tuto pozici je nezbytně nutné: ? Pokročilá znalost Linuxu - administrace systému a serverů ? Dobrá znalost TCP/IP (konfigurace síťového stacku na serveru, debug síťových problémů z pohledu serveru a koncového zařízení) ? Dobrá orientace v databázích (zkušenosti s provozem některé z relačních databází - ideálně PostgreSQL či Oracle, znalost SQL) ? AJ - pro tuto pozici je důležitá technická angličtina (nejméně úroveň B2) ? ČJ - pokročilá znalost (pro běžnou domluvu v týmu) Výhodou zkušenosti s: ? AWS, Docker, Kubernetes, Consul, etcd ? CEPH storage ? Prometheus, Telegraf, Grafana ? Logstash, Elasticserch, Kibana ? Automatic deployment a configuration (Puppet, Ansible, Terraform