Olomouc – Inspektor kvality

Hledaná pozice

Místo práce: Olomouc (informace o místu práce: Olomouc)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na své nové pozici budete důležitým členem týmu a budete zodpovídat za:
- dodržování kvality výroby
- identifikaci neshodných výrobků a jejich separaci
- kvalitativní měření
- zaškolování operátorů
- tvorbu a přípravu dokumentace

Za svou práci dostanete odpovídající odměnu s příplatky a bonusy, týden dovolené navíc, stravenky, flexi passy a další benefity. Společnost bude dbát i na vaše další vzdělávání a proto se můžete těšit i na různé kurzy a školení. A v neposlední řadě můžete kariérně růst (například na pozici Inženýra kvality) společně se společností, která ocení loajalitu a zápal pro věc!
Zaujala Vás nabídka a hledáte nové zaměstnání? Neváhejte se OZVAT!

Požadavky na zaměstnance

Pro zavedenou a stabilní společnost v Olomouci hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Inspektora kvality. Pokud máte alespoň středoškolské vzdělání ve strojírenském oboru, základy angličtiny a ochotu pracovat ve třísměnném provozu, hledáme právě Vás!
A šanci rádi dáme i šikovným absolventům!

Správný kandidát má:
- alespoň SŠ vzdělání ve strojírenství nebo zkušenosti s kvalitou nejlépe v automotive
- alespoň základy angličtiny
- ochotu pracovat ve třísměnném provozu v menší firmě
- zodpovědný a svědomitý přístup k práci