Systémový specialista na velké databáze - v prostředí MS SQL

Místo práce: Hradec Králové (informace o místu práce: Hradec Králové)

Mzda: 45.000 - 50.000 Kč - dle zkušeností i více

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce - co od Vás očekáváme:
Vývoj a úpravy firemních systémů - automatizace procesů a činností (od analýzy požadavků, návrhu řešení, realizace řešení, testování a následná podpora uživatelů).
Automatizační procesy pro převody dat z různých formátů, jejich transformace do potřebných struktur a typů dat včetně automatizace a následné nahrání do databáze včetně dalších možných aktualizačních činností.
Tvorbu, udržování a automatizaci nástrojů pro migraci dat.
Optimalicaci výkonu databází (MS SQL), úpravy a importy dat do databází.
Úpravy a exporty dat, tvorba reportů pro analýzu dat.Přímou podporu interních útvarů a oddělení, spolupráci se zahraničními kolegy.
Práci na projektech, spolupráci s interními i externími zákazníky.

Jiné výhody

Co Vám nabízíme:
Zázemí úspěšné, rychle rostoucí mezinárodní společnosti.
Pestrou práci a potřebnou podporu pro práci na specializované pozici.
Možnost seberealizace a tvůrčí práci na rozvojových projektech, spolupráci s interními i externími zákazníky, a prostor pro využití Vašich zkušeností a nápadů pro zlepšování IT systémů společnosti.
Přátelské prostředí s unikátním know-how a otevřenou komunikaci mezi lidmi.
Pružnou pracovní dobu a 5 týdnů dovolené.
Smlouvu na dobu neurčitou, stravenky, kurzy angličtiny v rámci pracovní doby,
Smluvní mzdu - individuální ujednání v návaznosti na pracovní zkušenosti a kvalifikaci. Vývoj mzdy zcela závislý, dle výsledků zapracování a dalších osobních výsledků.
Pozice je vhodná jak pro uchazeče s praxí, tak umíme poskytnout podporu i šikovným absolventům (nabídka pro juniory od 35.000 Kč hrubého).

Požadavky na zaměstnance

Máte zkušenosti a umíte dobře pracovat s databázemi?
Ovládáte dobře jazyk MS SQL / T-SQL?
Dorozumíte se dobře anglicky písemně?
Pokud jste si odpověděli třikrát ano, máme pro Vás velmi pěknou nabídku pracovního uplatnění !
Budete pro nás výborným odborníkem, pokud:
Dobře znáte jazyk MS SQL / T-SQL.
Máte základní znalost programování v jazycích C# a .Net, uvítáme větší zkušenosti.
Máte analytické schopnosti, dovednosti a znalosti BI.
Jste zodpovědný/á a aktivní.
Máte dobré komunikační dovednosti pro přímou komunikaci s ostatními odděleními.
Jste při práci samostatní, ale zároveň rádi pracujete v týmu.
Máte zkušenosti s údržbou a manipulací s velkými databázemi.
Projektové řízení Vám není cizí a určitě jste se s ním alespoň setkali.