Konzultant ERP systému modul finance

Hledaná pozice

Místo práce: Praha 8 (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Implementace komplexního ERP se specializací na finance a účetnictví
Poskytování poradenství a podpora stávajícím uživatelům ERP IS
Školení zákazníků na standardní funkce modulu financí ERP systému
Návrhy řešení procesů v oblasti účetnictví a financí
Doporučení optimálního využití aplikace pro pokrytí podnikových procesů a funkcí

Zajímavou práci ve firmě, která sleduje trendy a novinky ve světě informačních a komunikačních technologií
Možnost učit se a vzdělávat v oboru, kariérně růst a aktivně se účastnit zajímavých projektů
Práce v malých přátelských týmech, kde je každý významnou osobností a nedílnou součástí kolektivu
25 dnů dovolené
pružnou pracovní dobu a možnost home office
služební telefon, notebook, stravenky a další příjemné benefity.
moderní a hezké pracoviště v Praze – Karlíně – Futurama Business Park (vedle stanice metra „Invalidovna“).

Požadavky na zaměstnance

Nejsi příznivcem velkých nadnárodních korporací ale raději preferuješ menší českou společnost? Máš zkušenost s ERP jako Oracle, Helios či SAP?
Česká IT společnost čítající 100 zaměstnanců, jenž je partnerem a preferovaným dodavatelem IT řešení v řadě významných firem nejen v ČR, ale i ve světě, hledá do svého týmu v Praze - Karlíně kolegu/kolegyni na pracovní pozici:
KONZULTANT ERP systému modul finance

Znalost účetnictví a financí v souladu se zákony ČR
Schopnost analyzovat problém, vysvětlit, poradit a navrhnout řešení zákazníkovi
Praxe s podnikovými informačními systémy v oblasti účetnictví a financí
Schopnost a chuť se rychle učit a v krátkém čase ovládnout softwarovou aplikaci
Pokročilá znalost Excelu – práce s velkým objemem dat a základní znalost SQL
znalost některého ERP systému používaného v ČR - SAP, Microsoft, Helios, Pohoda, K2 nebo zkušenost s Oracle E-business suit, JD Edwards Enterprise One
AJ na pokročilé úrovni – některá školení jsou v angličtině