Full-stack vývojář s Kotlinem - vývoj nové aplikace v oblasti itsm

Hledaná pozice

Místo práce: Brno (informace o místu práce: Brno)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budeš součástí malého týmu, kde jsou 4 vývojáři na úrovni medior a senior. Tvým úkolem bude implementace nové aplikace z oblasti podnikových informačních systémů a IT Service Management.
K čemu používáme Kotlin? Nové microservices jsou napsané v Kotlinu. Avšak, znalost jazyka Kotlin není nutná, budeš mít dostatek času naučit se ho.
S jakými technologiemi se u nás setkáš:
React&Redux, Typescript, WebComponents, Jest, Docker, Kotlin, Consul, Spring Boot

Jiné výhody

✔️ 30 dní dovolené
✔️ 13. plat
✔️ Flexibilní pracovní doba
✔️ Sick day
✔️ Práce v menší, ale stabilní společnosti, kde panuje neformální prostředí a přátelská atmosféra
✔️ Výuka jazyků v pracovní době
✔️ Firemní školení
✔️ Relokační balíček
✔️ Benefitní systém formou „cafeteria“

Požadavky na zaměstnance

Máš alespoň roční komerční zkušenosti s vývojem v Javascriptu a rád by ses zaměřil na pozici full-stack vývojáře? Do našeho brněnského ITSM týmu hledám posilu, která má chuť naučit se pracovat v Kotlinu a nebojí se výzev.

O společnosti:
Jsme úspěšná a dynamicky se rozvíjející zahraniční společnost s celosvětovou působností.
Cílem společnosti je poskytovat moderní softwarová řešení vytvořená dle požadavků zákazníka. Zabýváme se vývojem software zejména v oblasti IT Asset managementu a Knowledge managementu. Vyvíjíme aplikace za použití nejmodernějších technologií převážně v jazyce JAVA. Vedle vlastního vývoje aplikací poskytujeme také podporu při jejich integraci se stávajícími řešeními v rámci komplexních informačních systémů na straně zákazníka. Našimi zákazníky jsou firmy z oblasti bankovního, pojišťovacího, průmyslového, automobilového sektoru, utilit i státní správy.

Co musíš umět:
✅ Praktická zkušenost s vývojem v Reactu/Vue.js/Angular/Typescript
✅ Chuť rozvíjet své znalosti a učit se novým věcem
✅ Komunikativní angličtina - nejméně úroveň B2