BOZP technik do mezinárodní výrobní společnosti

Místo práce: Nové Hrady (informace o místu práce: Nové Hrady)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

zodpovědnost za plnění povinností zaměstnavatele v oblasti BOZP dle legislativních požadavků a jejich přenesení do systému BOZP firmy
tvorba a neustálé zlepšování systému BOZP ve firmě zejména v souladu s koncernovými požadavky, ISO 45001 a požadavky zákazníků
nastavení cílů BOZP, kontrola jeiich plnění, analýza neshod a návrh opatření vč. pravidelné prezentace na vedení firmy
sledování a kontrola bezpečných a hygienických pracovních podmínek na pracovištích, vypracování konkrétních pokynů v oblasti BOZP pro každé pracoviště, analýza rizik, provádění pravidelných auditů výrobních a nevýrobních prostor zaměřené na dodržování BOZP a hygieny práce, návrh motivačního systému pro zaměstnance, event. disciplinárních opatření
udržování stávajících výrobních zařízení v souladu s požadavky legislativy a hodnocení nových zařízení, materiálů a činností z hlediska požadavků BOZP a s ohledem na bezpečnost a zdraví zaměstnanců na pracovišti a kategorizací prací ·
řízení vyšetřování okolností a příčin pracovních úrazů, zpracovává, vedení a uchovávání záznamů o úrazech a navržení příslušných opatření k zamezení pracovních úrazů
komunikace s úřady a příslušnými institucemi (OIP, PČR atd.)

Jiné výhody

platové podmínky dle zkušeností - nástup až 60.000 Kč
hrazené přesčasy
mimořádné odměny
podíl zaměstnanců na zisku
výkonnostní pololetní prémie
různé příplatky
profesní rozvoj
jazykové vzdělávání
pružná pracovní doba
možnost čerpání náhradního volna a home office
příspěvek na penzijní pojištění
zdravá firma- příspěvky na zdraví a sport
5 týdnů dovolené
odměna za pracovní jubilea
příspěvky na rekreaci dětí
dotované stravování v naší jídelně
příspěvek na dopravu
zvýhodněný zaměstnanecký telefonní tarif
firemní svozy
příspěvek na bydlení
každoroční firemní akce, např. vánoční a letní večírek, dětský den

Máte alespoň tříletou zkušenost v oblasti BOZP a požární ochrany?
Hledáte v současnosti nový impluz a uplatnění v nadnárodní výrobní společnosti by pro Vás bylo tou pravou vytouženou výzvou?
V tom případě určitě čtěte dál.
Do mezinárodní výrobní společnosti, sídlící poblíž rakouských hranic, hledáme nové zkušeného kolegu na pozici BOZP technik.
Pokud se chcete o pozici dozvědět více, určitě se ozvěte, ráda s Vámi vše detailně proberu. :)

SŠ nebo VŠ
min. 3 roky praxe v oboru
AJ nutností (alespoň písemná), NJ výhodou
uživatelská znalost MS Office