Hledáme hasiče/preventistu

Hledaná pozice

Místo práce: Rakovník (informace o místu práce: Rakovník)

Mzda: 17500 - 24000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hasič-preventista vykonává svoji práci ve 12ti hodinových směnách a nepřetržitém provozu 12 hodin denně a 7 dní v týdnu.Hasič je vystrojen požární uniformou s označením HASIČ, pracovní obuví a ke své práci používá radiostanici a snímací čipovou tužku. Jeho hlavní pracovní náplní je požární prevence v celém areálu podniku, při své práci se řídí zákonem o požární ochraně č.67/2001 Sb. a vnitropodnikovými předpisy/standardy, které upravují požární ochranu podniku a nebo i s ní úzce souvisí. Zabezpečuje požární prevenci při svařování a pracích s vývinem tepla. V případě vniklého požáru v podniku je velitelem zásahu až do doby příjezdu HZS. Podílí se na písemných přípravách pro pravidelné měsíční školení ZJPH dle zpracovaných tematických plánů školení a současně se spolupodílí na jejich praktickém provádění. Vede zpracovanou písemnou agendu o požární ochraně v podniku, kterou je povinen schraňovat a ukládat k archivaci. Je velitelem protihavarijní skupiny podniku, ve své činnosti musí být zdravotně způsobilý pro práci ve výškách, v uzavřených prostorech, k používání dýchací techniky. K těmto uvedeným činnostem je i pravidelně školen a prakticky trénován. Vede písemnou evidenci o zjištěných požárních závadách (závadové lístky) v podniku, které eviduje a předává k následným opravám/vyřízení a kontroluje jejich splnění. Zná, ovládá a vyžaduje plnění všech bezpečnostních pravidel podniku a bezpečnostních pravidel pro dodavatele a řidiče v celém areálu podniku. Vede veškerou písemnou dokumentaci/evidenci o prováděných revizích/ kontrolách veškeré požární techniky, která je v podniku k dispozici (všechna písemná dokumentace pro uvedené činnosti je předem zpracovaná a uložená na pracovišti/kanceláři hasiče-preventisty). Dává návrhy/podněty na zlepšení/opravy zařízení v podniku. Hasič úzce spolupracuje s podnikovou ostrahou, zapracovává do problematiky požární ochrany všechny pracovníky podnikové ostrahy. Pochůzková a kontrolní činnost areálu podniku podle předem zpracovaného plánu.

Jiné výhody

dlouhodobou spolupráci
zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
pravidelný měsíční příjem
profesionální vybavení a kvalitní pracovní ustrojení
ostatní služební výhody a bonusy
práci ve společnosti, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní události
individuální přístup
přátelský kolektiv

Požadavky na zaměstnance

spolehlivost
trestní bezúhonnost
dobrý zdravotní stav
zkouška odborné způsobilosti - certifikát strážný 68-008-E (možnost dodělat u nás)